Rezultate te kerkimit per termin: +Arvizun

Total: 161
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.956Z

Topi takon Arvizun: Do të kemi zhvillime të reja

Fatjona MejdiniBisedimet Kryetari i FRD-së diskuton për çështjen e garantimit të standardit në zgjedhje Fryma e Re Demokratike nuk pritet të bëhet pjesë e asnjë koalicioni të drejtuar nga dy partitë e mëdha në vend, PD-ja e Kryeministrit Berisha dhe PS-ja e kreut të opozitës Edi Rama

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.905Z

Presidenti sot pret Arvizun, dekreton Kodin Zgjedhor

Bledar HotiNishani Nishani i bën like faqes sociale të Lulzim Bashës, Partisë Demokratike dhe Forumit Rinor të Partisë Demokratike Hapet faqja e re zyrtare e kreut të shtetit Presidenti Bujar Nishani ka hapur një faqe të re në Facebook, duke tentuar tu përngjajë liderëve botërorë. Që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.720Z

Berisha "inat" me Arvizunëdistancon dhe karrigen

TIRANË - Konferenca e sfidave dhe Sigurisë Detare në Adriatik dhe Jon, aktivitet i zhvilluar nga Ministria e Mbrojties në bashkëpunim me Ambasadën amerikane në Tiranë në "Hotel Tirana", ku i pranishëm ka qenë dhe kryeministri Berisha k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.193Z

Berisha sulmon Arvizun: Gaboi, hyri në një debat ndërpartiak

Ish-kryeministri: Riprodhoi akuzat në mënyrë të njëanshme në favor të mazhorancës Kreu i diplomacisë amerikane në Tiranë, Aleksandër Arvizu, vihet sërish në shënjestrën e sulmeve politike të Partisë Demokratike. Për ish-kryeministrin Sali Berisha, ambasadori amerikan në Tiranë A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.527Z

Idrizi takon Arvizun: PDIU katalizator në dialogun PS-PD për reformat e mëdha

Ambasadori i SHBA-së në Tiranë, Aleksandër Arvizu ka zhvilluar ditën e sotme një takim me kreun e PDIU-së Shpëtim Idrizi, si pjesë e koalicionin opozitar. Në një prononcim për mediat pas këtij takimi, kreu i PDIU, Shpetim Idrizi e garantoi ambasadorin Arvizu se PDIU do të luajë rolin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.432Z

Gazeta e Kokedhimes fyen Arvizun

Gazeta e perditshme "Shekulli", ne vazhden e nje fushate fyerjesh te paprecedenta ka zbatuar nje plan qe synon demtimin e figures se kryediplomatit amerikan per Shqiperine, pak muaj pasi ai u emerua ne kete detyre. Per me teper, e perditshmja qe prej kohesh prezantohet ne treg me terma ekstremiste,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.064Z

Berisha takon Arvizun: PS të sjellë emrat. Në negociata edhe Basha

Bledar Hoti8 qershor – Raundi i tretë i presidentit propozohet të mbahet të premten më 8 qershor. PS-ja kërkoi datën 10 ose 11 qershor Berisha – Kryeministri Berisha ka munguar në raundin e dytë të votimit për kreun e shtetit, i cili nuk kishte asnjë kandidat për këtë post

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama