Rezultate te kerkimit per termin: +Asambles

Total: 2712
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.235Z

Tirana, PS shtyn pa afat mbledhjen e Asamblesë

TIRANE- Drejtuesit e PS-së shtyjnë mbledhjen e Asamblesë Kombëtare që ishte menduar të zhvillohej nesër. Duke iu referuar burimeve zyrtare nga PS “Gazeta Shqiptare” shkruan sot se, vjen për shkak se PS-ja ende nuk e quan të përfunduar &c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.258Z

Bruksel, Basha merr pjesë në punimet e Asamblesë politke të PPE

BRUKSEL-Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka marrë pjesë në punimet e Asamblesë poltike të Partisë Popullore Europiane. Punimet e Asamblesë poltike të Partisë Popullore Europiane po zhvillohen në Bruksel, nga ku pritet të zgjidhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.717Z

OKB, Rusia mbështet kandidaturën e Jeremic për kreun e Asamblesë

MOSKE-Rusia do ta mbështesë kandidaturën e ministrit të Jashtëm serb, Vuk Jeremic, për kryetar të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. “Jam i sigurt se kandidimi do të jetë i suksesshëm dhe se Jeremic do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.168Z

Mustafa takoi kryetarin e Asamblesë Kombëtare të Sllovenisë, Brglez

Kryeministri, Isa Mustafa, gjatë vizitës zyrtare në Lubjanë, u prit në takim nga kryetari i Asamblesë Kombëtare të Sllovenisë, Milan Brglez. Gjatë takimit, kryeministri Isa Mustafa e ka njoftuar kryetarin Milan Brglez për progresin e vazhduesh&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.202Z

Aktakuzë ndaj Kryesuesit të Asamblesë Komunale të Vitisë

Kryesuesi i asamblesë komunale të Vitisë, Naim Pira, dyshohet se u ka dhënë mëditje asamblistëve pa marrë pjesë në seanca. Prokuroria Themelore në Gjilan ka ngritur aktakuzë ndaj Kryesuesit të Asamblesë komunale në Viti, Naim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.687Z

Meta merr pjesë në punimet e Sesionit të VII të Asamblesë Parlamentare të Mesdheut në Marseille

TIRANË-Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta merr pjesë në punimet e Sesionit të VII të Asamblesë Parlamentare të Mesdheut në Marseille, Francë. Me ftesë të Kryetarëve të dy Dhomave të Parlamentit të Francës, Presidentit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.651Z

Kosova, në agjendën e Asamblesë Parlamentare për sesionin dimëror

Kriza me emigrantë dhe refugjatë në Evropë, si dhe terrorizmi ndërkombëtar do të jenë ndër temat kryesore të diskutimeve në sesionin dimëror të Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës. Por, sipas Kë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama