Rezultate te kerkimit per termin: +Asambles +Kombtare

Total: 38
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.589Z

Harasani: Rama smund të na përjashtojë nga PS

Nj dit pas mbledhjes s Asambles Kombtare t socialistve, deputeti Andis Harasani ka riprsritur qendrimin e grupimit t njohur si oponentet e kryetarit, pr t qen n parlament brenda afateve kushtetuese n mnyr q t bjn opozit t fort pr ta uar PS n fitoren e zgjedheve lokale dhe rrzimin e qeveris Berisha.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.564Z

Metrologjia, Shqipëria anëtare në EURAMET

Drejtoria e Prgjithshme e Metrologjis, n zbatim t detyrimeve q rrjedhin nga neni 75 i Marrveshjes s Stabilizim-Asociimit, lidhur me promovimin e pjesmarrjes se Shqipris n Organizmat Evropiane dhe ndrkombtare, realizoi nj tjetr arritje dhe sukses pr metrologjin shqiptare. Pas anta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.848Z

PS nis prgatitjet pr zgjedhjet n 2009

Partia Socialiste ka nisur prgatitjet pr fushatn zgjedhore t zgjedhjeve n vitin 2009.Prgatitjet kan nisur me bazn socialiste n mnyr q t gjitha strukturat e ksaj t fundit t jen t gatshme q t prballojn muajt para zhvillimit t zgjedhje dhe fushatn elektorale t vers q vjen. Kt e ka deklaruar deputeti so

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.383Z

Në PS dhunohen të gjitha ligjet e brendshme

I nderuar zoti Rui, Tri vite m par, kur Asambleja Kombtare e Partis Socialiste miratoi propozimin e kryetarit t partis pr t m emruar si kryetarin e komisionit t ligjeve, nuk mund ta prfytyroja se partia jon do t katandisej kaq keq. Pranova t jem antar i Asambles Kombtare dhe t drejtoja komisionin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.196Z

Kongresi i PS-së, fshesa Rama nis me qëndrestarët

Klosi: Ndryshimet, nga baza drejt qendrës Nn petkun e riprtritjes s partis, pas humbjes n zgjedhjet parlamentare t 28 qershorit, fshesa “Rama” merr me vete qndrestart pr t’u ln vendin srish njerzve t rinj dhe pa angazhim n PS. Duket se kryesocialisti Edi Rama do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.649Z

Ben Blushi, Ramës: Protestat i ke për të prishur vizat

Plas në PS, kërkohet rikthimi i Nanos, Manjani: PS-në ta drejtojë lideri historik i së majtës Socialistt arrijn cakun e fundit, duke krkuar ikjen e Edi Rams nga drejtimi i PS-s dhe rikthimin e ish-kryetarit Fatos Nano, ndrkaq debati mes Rams e Blushit srish ka ndezur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.285Z

Protesta e 30 Prillit, nis organizimi

Partia Socialiste ka nisur organizimin pr protestn e 30 prillit. Deputeti i Qarkut t Durrsit, Sekretari organizativ i PS Blendi Klosi thot se forumet n baz dhe ato n qendr jan t gjitha t angazhuara pr organizmin e ksaj proteste, m madhja sipas tij e mbajtur ndonjher nga ndonj opozit n vend. T udhzu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama