Rezultate te kerkimit per termin: +Asgje

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.134Z

Conte Asgje nuk me intereson

Antonio Conte duke shume konkret ne qendrimet e tija Perzgjedhesi i Kombetares se Italise tha se tani per tani asgje nuk i interesonbr br Ka dite qe shkruhet se ai mund te marre drejtimin e Chelseat qe po kalon ne nje situate te keqe te rezultateve por nuk jep ende shenja konkretebr br Ne kete m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.585Z

Ronaldo Ska asgje per tu frikesuar nga Milani

Ylli i Real Madridit Cristiano Ronaldo ka deklaruar se nuk ka asgje per tu frikesuar nga rivali i Liges se Kampioneve Milani. Milani beri buje me transferimin e dy yjeve Zlatan Ibrahimovic dhe Robinho ne ditet e fundit te afatit kalimtar. Ata jane perforcuar. Do te jene dy ndeshje te veshtira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.242Z

Halili: Asgje personale, kerkojme siguri

Nje nga firmetaret e deklarates, Refik Halili, donator i skuadres kampione te Tiranes, ka treguar arsyet e tij qe e shtyne te firmoste bashke me 5 presidentet e tjere. "Dua te sqarohem qe ne fillim. Nuk kam asgje personale me presidentin Duka, por jam i shqetesuar per parate qe hedh te klubi i Tiran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.038Z

Asgje nuk eshte rastesi

Asgje nuk eshte rastesi Nuk eshte rastesi qe ata qe te krijuan ty si shtet kurre nuk paten privilegjin per te drejtuar ty me mencurine drejtesine dedikimin kurajon dhe ndershmerine qe i karakterizonte. Ti nuk preferove qe te udhehiqeshe nga figurat e ndritura qe te krijuan ty por preferove qe te dre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.786Z

Pentagoni: Piratet informatike nuk vodhen asgje

Piratet informatike kane sulmuar kompjuterat e Pentagonit, por nuk kane arritur te vjedhin asgje. Ky eshte shpjegimi i dhene nga Departamenti Amerikan i Mbrojtjes, qe ka pergenjeshtruar lajmin e publikuar ne “Wall Street Journal”. Sipas gazetes, nje grup piratesh arriten te s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.068Z

De la Red: Nuk kujtoj asgje nga incidenti

Mesfushori i Real Madrid, Ruben de la Red flet ne gazeten “Marca” per momentin kur ai humbi ndjenjat ne fushe gjate ndeshjes se kupes ndaj Real Union. Mesfushori i Real Madrid, Ruben de la Red flet ne gazeten “Marca” per momentin kur ai humbi ndjenjat ne fushe gja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.554Z

Schalke do Shaqirin por akoma asgje konkrete

0 brbr SSSAbrASS brbrSchalke pranon interesimin per Xherdan Shaqirin Kete e ka konfirmuar drejtori sportive i ekipit gjerman Hors Heldt Sipas tij ka kontakte te vazhdueshme me menaxheret e tij por per momentin nuk ka asgje konkrete Xherdan Shaqiri eshte me Inter ne Kine per nje turne miqesor dhe si

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama