Rezultate te kerkimit per termin: +Ashtu

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.260Z

Shumë gjëra nuk janë ashtu siç duken.

Shumë herë në pamje të parë fotografitë të ngatërrojnë..    

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.557Z

Conte: Si e lash, ashtu e gjeta

Antonio Conte i është rikthyer pankinës pas suspendimit prej 4 muajsh nga kjo detyrë. Strategu italian ka deklaruar se ashtu siq e kishte lënë Juventusin një skuadër kampione, ashtu edhe e gjeti në fushë.”Më mungonte vetëm fusha, jo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.484Z

Vuçiq: Erdogan nuk tha ashtu - Dodik: Erdogan tha ashtu!

Kryeministri serb, Aleksandar Vuçiq ka thënë sot se nuk beson se kryeministri turk, Recep Tahip Erdogan ka thënë se “kushdo që i prek boshnjakët do të ketë kundër 100 milionë turq”. Në anën tjetër, presidenti i Repub

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.231Z

Si e ëma ashtu dhe i biri

Kohë më parë Madonna u shfaq ndryshe , ajo kishte vënë në dhembët e saj gura të artë, dhe tashmë djali I saj I Adoptuar me origjinë afrikane David , ka ndjekur gjurmët e mbretëreshës së muzikës pop. 8 vjecari ka postuar neje fotografi në profiling e tij në Instagram , ku ka treguar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.970Z

FOTOT/ Rosie nxjerr jashtë gjoksin ashtu si padashje

Është një incident i parashikueshëm. Modelja dhe aktorja britanike Rosie Huntington- Whiteley, 26 vjeç, ekspozoi gjoksin gjatë ceremonisë së British Fashion Awards. Një fanse femër u kujdes për të mbuluar modelen, e cila u bë e famshme nga Victorias Secret./ep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.350Z

"Albania" ashtu siç e botoi Konica

Dje në ambientet e Ministrisë së Turizmit, Kulturës, Rinisë dhe Sporteve u prezantua botimi i Revistës "Albania" (DSD, 2010) ashtu siç e pat botuar Faik Konicës një shekull përpara. I pranishëm në takim ishte ambasadori amerikan John Whithers dhe zv/ ministrja e Kulturës Suzana Turk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.319Z

FOTOT/ Oh jo! Nuk është ashtu siç duket

Këto foto janë kapur në momentin e duhur duke sjellë disa pamje mjaft pikante. Faqja Bright Side ka publikuar disa prej momenteve më gazmore nga sporti. Duken si skena erotike, por në fakt është thjesht një iluzion optik.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama