Rezultate te kerkimit per termin: +Askush

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.413Z

Askush nuk do të na besojë

15-04-2011 / Nga Blerim Gashani Do të vijë një kohë kur askush nuk do të na besojë se kemi përjetuar një kohë si kjo e sotmja. Fëmijët që kanë lindur tani dhe që do të lindin tash e mbas, s’do të na besojn&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.575Z

Nuk i dëgjoi askush!

Nga Met Dervishi   Një ditë para se kryeministri i ri, z. Edi Rama, të bënte publike emrat e qeverisë së re, para bashkisë së Durrësit ka pasur një reagim domethënës të disa shoqatave. Disa të rinj, kanë improvizuar një miniplazh me disa çadra e shezlongje para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.734Z

Kufijtë? Haxhinasto: Askush mos shqetësohet

Numri dy i qeverise, njeheresh ministri i Jashtem, Edmond Haxhinasto ka kerkuar qe investitoret gjermane ta shohin tregun shqiptar ne nivel rajonal, duke theksuar se per për zgjerimin e kufijve nuk duhet te zgjerohet askush. Deklarata eshte bere ne mbyllje te vizites se tij dy ditore në kryeqyteti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.403Z

Messi: Fabregas pason si askush tjetër

Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi, ka lëvdëruar talentin e Cesc Fabregas, duke thënë se ai pasonte më mirë se askush tjetër në ekipin e të rinjve të Barcelonës. "Kur ne ishim në ekipin e të rinjve të Barcelonës, Fabregas pasonte në fushë si askush tjetër. Ai është ende i till

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.496Z

Askush nuk e ka fyer Andrean!

Nga Mero Baze   Ka një zemërim të ligjshëm në rrjet rreth vërshimit të shumë komenteve fyese nga mbështetës të së djathtës kundër kolegut tonë Andrea Stefani, disa orë pas vdekjes së tij. Pas kësaj ka dhe një vërshim opinionesh kundër tyre, duke e bërë betejën edhe m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.677Z

Askush në vendin e vet!

Nga Mero Baze   Ka një debat artificial mes opozitës dhe pushtetit, i cili më shumë se sa me njëri- tjetrin, është secili për hesap të vet. Kjo që po përjetojmë tani është një tranzicion pushteti, i cili po lëviz ngadalë duke i mbajtur pezull të dy krahët e politikës. Nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.391Z

Gjitokastër- Askush nuk kujdeset për Heronjtë e Popullit

Gjirokastër- Monumentët e figurave historike të periudhave të ndryshme të historisë së Shqipërisë vazhdojnë të jenë pre e dhunimëve në qytetin e Gjirokastrës. Një ndër ta është edhe përmendorja e Cerciz Topullit e vendosur në zonën muzeale të qytetit, si dhe varri i tij në ko

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama