Rezultate te kerkimit per termin: +Asnj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.485Z

Basha: 300 ditë qeverisje, asnjë vend të ri pune, asnjë investim, asnjë reformë

TIRANE – Për kryetarin e PD-së, Lulzim Basha, 300 ditët e para të qeverisë kanë qenë vetëm fjalë e mashtrime. Në një reagim në faqen e tij zyrtare në “Facebook”, kreu i opozitës thekson se në 300 ditë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.304Z

Malishevë: Viti 2015, pa asnjë vrasje dhe pa asnjë grabitje

Këshillit Komunal për Siguri në Bashkësi (KKSB) në Malishevë, ka mbajtur sot mbledhjen e gjashtë të rregullt, ku u tha se nga janari i këtij viti dhe deri më sot, në Komunën e Malishevës, nuk është shënuar asnjë ras

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.961Z

“S'i bashkohem asnjë partie politike”

Familja Jashari s'ka qenë. nuk është dhe nuk do të jetë pjesë e asnjë partie politike. Përfaqësuesi i familjes Jashari, Murat Jashari, ka përjashtuar çdo mundësi për t'u inkuadruar në ndonjë parti politike. Ai ka thë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.165Z

Asnjëherë e turpshme

Asnjëherë largë modestisë dhe glamurit, Paris Hilton edhe kësaj radhe, në përgaditje të lansimit të singlit të radhës, ka bërë një fotosesion shumë provokativ. Në reklamimin e veshjeve të saj të brendshme, 3

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.727Z

Gruevski në SHBA pa asnjë shqiptar

Asnjë ministër shqiptar nuk ka qenë pjesë e udhtimit të kryeministrit maqedonas, Nikolla Gruevskit. Ky i fundit së bashku me ministrin e punëve të jashtme Nikolla Poposki dhe një sërë funksionarësh të tjerë edhe kësaj radhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.840Z

Ndoka: Brenda PDK-s nuk ekziston asnj lloj krize

Kryetari i Partis Demokristiane, Nard Ndoka, ka mohuar krizn e prfolur Brenda partis q ai drejton. N nj prononcim pr media tai u shpreh se "brenda PDK-s nuk ka asnj prplasje reale". Sipas tij, nuk ka asnj lloj problemi n PDK, as me grupin parlamentar dhe as me kryesin e ksaj partie. Jan dizinformim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.404Z

Asnjë shenjë nga shtatzania

Jennifer Aniston nuk plaket kurrë, por kjo jo vetëm për linjat e saj të shkëlqyera prej vitesh. 44-vjeçarja, me pushime në Cabo, Meksikë, dukej tepër e dhënë dhe e dashuruar si një adoleshente pas të dashurit të saj, Justin The

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama