Rezultate te kerkimit per termin: +Atentat

Total: 5342
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.847Z

Atentat mafioz në Shkodër, plagoset biznesmeni

Një atentat ka ndodhur në Shkodër ditën e sotme. Biznesmeni S.M. është plagosur pas një atentati. 44-vjeçari të cilit i kishin bërë një pritë, është goditur me breshëri plumbash. Ai ndodhet në spitalin e Shkodrës në gjendje të rëndë. Policia raporton se janë ngritur pika k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.333Z

Vlorë, atentat anëtarit të Bandës së Gaxhait

Rreth orës 21:49, në Spitalin Rajonal të Vlorës ka shkuar një person, i cili se është plagosur me armë zjarri. Gjatë veprimeve paraprake ka rezulatuar se ngjarja ka ndodhur në lagjen Pavarësia, në hyrje të pallatit ku jetonte, ku dyshohet se është plagosur me armë zjarri shtetasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.741Z

Jemen, atentat ambasadorit britanik

Atentat ambasadorit anglez Timothy Torlot në Jemen. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm në Sanaa kur një shpërthim ndodhi pranë eskortës që shoqëronte ambasadorin, ndërsa kjo e fundit ndodhej vetëm 600 metra nga selia diplomatike. Në atentat mbeti i vdekur një person, që sikurse njoftojn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.975Z

Një atentat i Kushtetutës

• Konstitucionalisti i njohur, deputeti i LSI-së, Spartak Braho, e cilësoi nismën e PS-së dhe të PD-së si një atentat ndaj Kushtetutës.“Kastriot Islami është autori i kësaj masakre që po tentohet të bëhet me zgjedhjet. Ndryshimet duhet të jenë pjesë vetëm e diskuti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.666Z

Tentativa per atentat ndaj Erdoan

brbrPolicia turke njoftoi se ka arrestuar nje person te dyshuar per tentativen per atentat ndaj presidentit te vendit Recep Taip Erdoanbr Ne pranga ka rene nje person i cili dyshohet se kerkonte te vriste presidentin Ai mbante ne duar nje arme zjarri dhe nje granate br Shtetasi i arrestuar dyshohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.925Z

Dokle: Ndryshimet në rregullore, atentat Kushtetutës

Deputeti i PS-së Namik Dokle ka deklaruar se seanca e sotme plenare për ndryshimin e rregullores është një atentat që i bëhet parlamentarizmit dhe Kushtetutës së vendit.   “Seanca e sotme është një atentat ndaj parlamentarizmit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.708Z

Atentat ne makine 35-vjecarit

brbrNje automjet ka shperthyer mengjesin e se shtunes ne rrugen dytesore Durres 8211 Golem prane Shkembit te Kavajas Per pasoje ka mbetur i plagosur shoferi i mjetit Ardian Trota 35 vjec nga Kukesi Mjeti tip Mercedes Benc ka qene duke levizur ne kohen e shperthimit br Drejtuesi i automjetit eshte d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama