Rezultate te kerkimit per termin: +Audi

Total: 2364
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.222Z

Bale merr një Audi Q7, Christiano Ronaldo preferon Audi RS6 (Video-Foto)

Dy super yjet e Real Madrid, Gareth Bale dhe Cristiano Ronaldo të Real Madrid kanë marrë nga një makinë nga sponzori i klubit Audi. Bale preferon një Audi Q7, ndërsa Christiano Ronaldo një Audi RS6.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.231Z

Audi Q3 në vjeshtë

Nga Express më 13 prill 2011 në ora 19:45 Pas debateve disamujore se kur do të dalë në treg Audi Q3, kompania lajmëroi se kjo makinë mund të jetë në dispozicion për tregun në Evropë këtë vjeshtë. Audi Q3 është planifikuar të fillojë në Evropë këtë vjeshtë dhe sipas Autom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.122Z

Porche Albania sjell luksozen Audi A8

Tradita e Porche Albania për të mahnitur me modelet më të reja dhe më luksoze të makinave ka surprizuar dje me prezantimin e Audi A8. Edhe pse kjo markë njihet për prestigjin e saj impakti që dha modeli më i ri Audi A8 ishte mbresëlënës. Ishin detajet e menduara me kujdes për këtë pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.835Z

Audi A4, makina më e bukur e vitit

 “Audi A4” është votuar si makina më e bukur e vitit. Çmimi i parë, ndër të gjitha segmentet, është akorduar nga lexuesit e “Auto Bild” në konkursin Audi Bild Design Award. Markat A3, A4 dhe Audi Q5 renditen të parat në kategoritë përkatëse. Sezoni i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.732Z

Itali, gjendet i djegur Audi i verdhë

Është djegur gjatë natës “Audi” i verdhë, i cili ishte shndërruar prej ditësh në “prenë” e forcave të policisë. Tre kriminelët i kanë vënë flakën automjetin, pasi e ndjenë veten të rrezikuar se mund të kapeshin nga policia. Mirëpo, flakët kanë alarmuar b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.251Z

Audi i verdhe identifikohet shqiptari i pare

Ju kujtohet Audi i verdhe Makina super e fuqishme qe sipas policise italiane perdorej nga tre grabites shqiptare dhe qe gjate muajit janar mbolli frike dhe terror ne Venecia dhe disa qytete te tjera Tani hetimet kane marre nje tjeter kthese Mediat italiane shkruajne se policia ka identifikuar nje sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.873Z

Kompania “AUDI”, regjistron rekord shitjesh gjatë këtij viti

Makinat “AUDI” bëhen gjithnjë e më të kërkuara nga qytetarët. Kjo ka bërë që kompania të regjistrojë bum shitjesh gjatë muajve të parë të këtij viti. Sipas shifrave zyrtare, “AUDI AG” ka shitur më tepër se 516,000 makina në mbarë botën nga janari në qershor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama