Rezultate te kerkimit per termin: +Autoret

Total: 4734
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.310Z

Bastiset bizhuteria, zhduken autoret

Elbasan- Furi vjedhjesh ne qytetin e Elbasanit, autoret i shpetojne prangave te policise. Persona ende te paidentifikuar kane bastisur nje bizhuteri ne lagjen "Kongresi i Elbasanit". Ngjarja ka ndodhur duke u zbardhur dita e djeshme, ndersa per te kryer vjedhjen autoret kane hyre nga tarraca e dyqan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.340Z

Vodhen kazinone policia identifikon autoret

Rreth ores 2300 ne Sallen Operative te Komisariatit te Policise Vlore eshte marre njoftim se ne lagjen Pavaresia ne afersi te vendit te quajtur Aulona dy persona te maskuar dhe me pistoleta kane hyre ne ambientet e nje lokali lojerash fati. Nen kercenimin e armes autoret kane mundur te marrin nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.066Z

Plackitet dyqani i celulareve, mister autoret

Durres- Nje dyqan celularesh eshte plackitur oret e para te mengjesit te djeshem ne qytetin e Durresit, nga persona ende te paidentifikuar, kurse policia nisi hetimet per te zbuluar autoret. Ngjarja u konstatua nga pronari i dyqanit qe beri denoncimin ne komisariat per vjedhjen e dhunshme. Autoret k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.990Z

Thumane kerkimi per autoret e masakres

brbrPolicia e Krujes vijon aksionin per kapjen e autoreve te dyshuar per masakren e ndodhur ne Thumane mesnaten e se premtes ku mbeten te vrare tre persona Sipas policise vellezerit Daniel Pellumb dhe Besnik Kora jane shpallur ne kerkim se bashku edhe me babain e tyre Guri Kora Burime zyrtare te p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.643Z

Ekzekutohet i riu ne Lezhe policia arreston autoret

Pa kaluar akoma 12 ore nga krimi policia e Lezhes ka arritur qe te vere nen pranga dy autoret e kesaj vrasjeje. Burime nga policia e Lezhes bejne me dije se njerit nga personat e arrestuar i eshte gjetur edhe arma e krimit. Brenda pak oresh policia e Lezhes ka mundur te identifi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.900Z

Vidhet kisha, kerkohen autoret

Fier - Kisha e fshatit Agim ne komunen e Libofshes, ne rrethin e Fierit, eshte vjedhur mbremjen duke u gdhire dita e djeshme. Persona te paidentifikuar jane futur ne ambientet e brendshme nepermjet dritares, pasi kane thyer xhamin. Ata kane vjedhur dy kuti metalike, qe sherbenin per mbledhjen e ndih

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.357Z

Pogradec, plackitet zyra postare, mister autoret

Bucimas- Persona ende te paidentifikuar kane plackitur duke zbardhur dita e djeshme Posten e fshatit Bucimas ne Pogradec, duke marre prej aty 120 mije leke dhe te gjitha dokumentacionet e zyres. Ngjarja eshte konstatuar nga punonjesit mengjesin e djeshem, qe me pas njoftuan policine vendore per krye

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama