Rezultate te kerkimit per termin: +Autoritetet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.646Z

Pakistan, autoritetet vendosin shtetrrethimin

Autoritetet pakistaneze kanë vendosur shtetrrethimin në Raualpindi, qytet pranë Islamabadit, pasi tetë persona u vranë nga përleshjet sektare ditën e premte. Dhuna shpërtheu kur myslimanët shiitë nisën një eveniment për të kujtuar festivalin e Ashures. Dhjetëra persona mbetën të pla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.684Z

Autoritetet italiane shpetojne 200 persona

0 brbr brbrTeksa ne Bruksel diskutoheshin masat per frenimin e fluksit te refugjateve autoritetet italiane shpetuan nga mbytja mbi 200 personabrbr brbrDy anije me refugjate dhane sinjalin e alarmit 60 km larg brigjeve libianebrbr brbrAta u derguan ne qendren e refugjateve ne Katania dhe pritet te n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.648Z

Pakistan autoritetet vendosin shtetrrethimin

Autoritetet pakistaneze kanë vendosur shtetrrethimin në Raualpindi, qytet pranë Islamabadit, pasi tetë persona u vranë nga përleshjet sektare ditën e premte. Dhuna shpërtheu kur myslimanët shiitë nisën një eveniment për t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.457Z

Dacic Thaci shperfilli autoritetet serbe

brbrNese Hashim Thaci vjen ne Serbi si Minister i Jashtem i Kosoves ne shkelim politiken shteterore ndaj vendit fqinj Deklarata eshte bere nga numri nje i diplomacise serbe Ivica Dacic ne nje interviste per numrin e te dieles ne gazeten Politika Dacic komentoi dhe qendrimin e tij ne Kosove ndersa t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.534Z

Vendimi i Apelit revolton autoritetet gjermane

SHKRUAN: Leonard Bakillari 19-03-2011 11:26Pas lirimit të 44-vjeçarit Abdulselam Turgut, autoritetet gjermane të drejtësisë kanë përcjellë në Tiranë zhgënjimin e tyre Tiranë Menjëherë pas lirimit të 44-vjeçarit turk nga Gjykata e Apelit, të parët që kanë reaguar kanë qenë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.172Z

Vdekjet e vetmuara tronditin autoritetet japoneze

Share Zbulimi i tre trupave, të cilit kishin më shumë se dy muaj të vdekur në një apartament në Tokio, Japoni, ka ngritur shqetësimin për të ashtuquajturat vdekje të vetmuara. Siç njofton BBC, tre persona, që mendohet se janë nga e njëjta familje, u gjetën të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.578Z

Amnesty Autoritetet shqiptaredeshtuan me romet

Te tjera rreth shkrimit Totozani Kthehuni ne cadra KSHH Heshtja e shtetit shkelje BLOG - Romet media dhe integrimi - Nga XHAFER RAKIPLLARI TIRANE ndash Amnesti International jep alarmin se per vite te tera autoritetet shqiptare kane deshtuar me premtimet e tyre kombetare apo nderkombeta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama