Rezultate te kerkimit per termin: +Autoritetit +Prgjegjs

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.374Z

Olldashi: Gjobat 10% e s ardhurave vjetore

N ligjin aktual t telekomunikacioneve gjoba m e rnd n rast t shkeljeve ligjore, sht 10 milion lek t reja, ndrkoh me ligjin e ri gjoba do t shkoj deri n 10% t t ardhurave vjetore. Kshtu e deklarua nj dit m par Ministri I Transporteve dhe Telekomunikacionit, Sokol Olldashi, sipas t cilit nj nga risit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.916Z

Pezullohen punimet, hetim firmës për shkelje

Objektet arkeologjike Syrja Lela, prgjegjs n sektorin e Arkeologjis s Shptimit, pran Agjencis s Shrbimit Arkeologjik, tregon gjendjen aktuale t objekteve arkeologjike t dmtuara gjat ndrtimit t aksit rrugor Levan-Tepelen, si dhe masat ndshkimore q do t merren pr moskallzimin nga ana e firms ndrtuese

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama