Rezultate te kerkimit per termin: +Autort

Total: 126
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.061Z

Butrinti, zbardhen autort

Tiran (start)- Policia njoftoi sot, se kishte zbardhur emrat e autorve q kishin organizuar mbrmjen e shkuar udhtimin pr n Greqi, n zonn e Butrintit. Policia thot se drejtuesit e barks s mbytur jan identifikuar dhe po punohet pr dokumentimin e veprimeve t tyre n kt ngjarje si dhe arrestimin e tyre.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.273Z

Vrasja n Shkodr, kapen autort

Katër persona janë arrestuar nga policia e Shkodrës, gjatë orëve të para të mëngjesit të së premtes nën akuzën e vrasjes me dashje të 23-vjecarit Elson Vukatana. (UPDATE) Katër shtetasit e dyshuar si vrasës, u arrestuan në Lezhë, ku ndodheshin të fshehur që pas moment

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.944Z

Grabitja e bankës, ende pa autor

Akuza Ngjarjet e shumta q kan ndodhur kt ver n kryeqytet vazhdojn t jen pa autor. Njra prej tyre sht grabitja e nj banke private pran Rrugs s Kavajs, ku autort kan mundur t marrin prej saj nj shum prej 15 mij eurosh dhe m pas, n mes t dits, jan larguar me motor. shtja u hetua fillimisht nga njsit o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.410Z

Vidhet argjendaria në mes të qytetit

Fier Rikthehen grabitjet e argjendarive n qytetin e Fierit. E ndrsa policia e Fierit nuk ka dal me autor pr grabitjet e mparshme nj tjetr sht regjistruar mesditn e s enjtes. Argjendari “Nino Vitali” n bulevardin kryesor t qytetit t Fierit sht objekti m i fundit i grabitsve. Sipas burime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.843Z

Fush-Kruj: Tritol dyqanit t celularve, nuk ka viktima

Nj shprthim ka tronditur Fush-Krujn n ort e para pas mesnate. Nj sasi tritoli e vendosur n nj prej dyqaneve ku tregtohen celular n kt qytet shprtheu duke shkaktuar dme material, fatmirisht pa lndime n njerz. Policia ka nisur hetimet pr t zbuluar shkaqet dhe autort e ksaj ngjarjeje.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.657Z

Rreziku i djathtë nga Evropa Lindore

“Ofensiv: Rreziku i djatht nga Evropa Lindore”, quhet libri i korrespondentve austriak pr Evropn Lindore dhe Juglindore, Gregor Mayer dhe Bernard Odehnal, n t cilin t dy autort vzhgojn skenn ekstremiste t djatht n gjasht vende: Hungari, eki, Sllovaki, Kroaci, Serbi dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.404Z

Sot në Supersport derbi londinez

Totenhami ka fituar me rezultatin 2 – 0 takimin me Uest Hamin, i vlefshm pr javn e 20 t Premier Ligs. Autort e golave kan qen Luka Modri dhe Zhrmein Defo. Kjo fitore e ngjit Totenhamin n vendin e katrt n kuotn e 37 pikve. Uest Hami q drejtohet nga italiani Xhanfranko Zola rrezikon rnien nga ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama