Rezultate te kerkimit per termin: +Aventura

Total: 2527
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.917Z

FOTOT/ Aventura ime e pabesueshme në Korenë e Veriut!

Këto foto tregojnë pamje të rralla të shtetit më hermetik në botë, Koresë së Veriut. Fotografi Eric Lafforgue ka bërë një udhëtim në vendin diktatorial. 52-vjeçari ka sjellë pamje nga jeta e përditshme e popullir koreanoverior. Mungesa e elektricitetit, fjetja ën dysheme dhe pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.102Z

Përfundon aventura shqiptare në Soçi 2014

Lojërat dimërore Skiatorja nga Vlora, Suela Mëhilli, skualifikohet për një gabim teknik në garën e saj të dytë Mbyllet përpara kohe gara e skiatores Suela Mëhilli në Olimpiadën e Soçit. 20-vjeçarja nga Vlora nuk arriti dot të futej as në manshin e dytë të garës përmbyllëse të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.936Z

Përfundon aventura e Arragonesit tek Fenerbahçe

Stamboll - Aventura e plakushit Luis Arragones ka zgjatur vetëm një vit tek stoli i skuadrës së Fenerbahçes në kampionatin turk. E përditshmja “Sabah” publikon se tekniku spanjoll është larguar nga gjigantët e Turqisë pas një dështimi total në kampionatin vendas. Vendin e trajn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.663Z

Kupat e Europës, nis aventura shqiptare

Ekipet shqiptare të futbollit do të nisin pasditen e së enjtes aventurën në Kupat e Europës. Vllaznia dhe Dinamo luajnë në Europa League, turneu që zëvendëson Kupën Uefa, duke luajtur ndeshjet e para në fushë kundërshtare. Në dukje shkodranët një trajner të ri, Hasan Likën e kan�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.036Z

Aventura e Çiljetës pas ndarjes nga bashkëshorti

Aventura është projekti që pritet të lançojë së fundmi në treg këngëtarja,Çiljeta Xhilaga. Ajo ka postuar në rrjetet sociale një coming soon të këngës së saj. Çili ka qenë e komentuar në media,pasi ka bërë publik lajmin për ndarjen nga bashkëshorti i saj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.936Z

Nis aventura azerbajxhanase, Shqipëria do fitoren jashtë

Starton aventura azerbajxhanase e kombëtares sonë. Dita e djeshme është shfrytëzuar nga një pjesë e mirë e kuqezinjve për udhëtimin drejt kryeqytetit të Azerbajxhanit, Bakut, ku më 19 nëntor do të zhvillojë edhe një ndeshje miqësore përballë përfaqësueses vendase. Shqipëria, pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.472Z

Shqipëria, nis sot aventura zvicerane

Altin ManallariPërqendrim te supersfida e së martës, kuqezinjtë zbarkojnë sot në mesditë në Lucernë Altin Manallari Fitorja ndaj Qipros të premten i ka entuziazmuar shqiptarët, të cilët tashmë besojnë se ndaj Zvicrës të martën, Kombëtarja do të bëjë një ndeshje të mirë, ku o

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama