Rezultate te kerkimit per termin: +Avialiconit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.195Z

METE e Bashkiapërplasen përFushën e Aviacionit

TIRANE- Duke ju përgjigjur akuzave të ditëve të fundit të Partisë Socialiste në lidhje me privatizimin e Fushës së Aviacionit, Ministria e Ekonomisë bëri sot me dije se nuk ka asnjë proces privatizimi për këtë hapsirë të parashikuar për zonë të gjelbër. Gjatë një komunikimi p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.275Z

Doganat realizojnë planin, Financat kërkojnë luftë ndaj kontrabandës dhe evazionit

Ervin KOÇI Administrata doganore ka arritur që të rikuperojë deficitin e krijuar në muajt e parë të vitit, por kjo nuk i ka kënaqur aspak krerët e Ministrisë së Financave. Ata nuk i kanë kursyer rezervat që kanë për performancën jo të mirë të Doganave, të cilat bashkë dhe me T

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama