Rezultate te kerkimit per termin: +Avokatt

Total: 19
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Fazlli, avokatt: Ngjyra politike

Tiran (start)- Dy avokatt e biznesmenit serbo-boshnjak Damir Fazlli, t cilt ndodhen prej ditsh n Tiran, kan dhn sot nj konferenc shtypi pr mediat. Andreu Corcoran dhe Eduard Ross, t ardhur nga Shtetet e Bashkuara, than pr mediat, pa dhn shum prgjigje pr gazetart, se akuzat ndaj klientit t tyre ishin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Fazlli drgon dy avokat

Tiran (start)- shtja e ngritur nga Prokuroria shqiptare ndaj Damir Fazlli, ka sjell n Tiran , dy avokat mbrojts ligjor t biznesmenit serbo-boshnjak. Destinacioni i tyre i par ka qen pran Prokuroris s Tirans. Prreth 40 minuta, dy avokatt kan marr pran organit t akuzs kontaktet me prokurort e shtjes F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.130Z

Shkodër, Topalli, maturantëve: Jeni avokatët e kombit!

Nj fundjav mes nxnsve m t mir t Shkodrs. N ceremonin e prfundimit t Maturs Shtetrore, kryetarja e Kuvendit dhe deputetja e Shkodrs, Jozefina Topalli, u takua dje me maturantt m t dalluar t qytetit t Shkodrs, t cilt i ka quajtur avokatt m t mir t kombit. “Ju djemt e vajzat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.273Z

Avokatt, grev pr pagesat

Mbi 100 avokatë në të gjithë vendin, të cilët janë caktuar kryesisht nga gjykata dhe prokuroria për të mbrojtur të pandehur të varfër, prej të paktën shtatë muajsh nuk janë paguar për proceset që kanë zhvilluar. Kreu i Shoqates se Avokateve Penaliste, Sajmir Vishaj,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.627Z

Timoshenko nuk dorëzohet: Snjoh fitoren e Janukoviç

Vetm pak or pas fitores s Viktor Janukovi t zgjedhjeve presidenciale, kundrshtarja e ktij t fundit, kryeministrja Julia Timoshenko ka vendosur t mos njoh fitoren e liderit opozitar. Lajmi bhet publik nga mediat vendase sipas t cilave Timoshenko ka deklaruar se zgjedhjet e s diels nuk do t’i nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.169Z

Ke$ha, foto kompromentuese n internet

Faqja e internetit ZackTaylor.ca ka publikuar disa foto q kompromentojne figurn e kengtares s talentuar Ke$ha. N kto foto shfaqet nj femr shum e ngjashme me kengtaren bionde ku ajo sht fotografuar n disa momente erotike. Por artistja ka nxituar q t prgnjeshtroje gjithcka n blogun e saj n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.800Z

Shqipëria, në pak muaj kandidate për në BE

Shqipria pritet t marr aprovimin pr statusin e vendit kandidat n Bashkimin Evropian brenda vitit 2011. N nj analiz t avokatve pr shtjet e marrdhnieve me jasht n Kshillin e Evrops dhe e publikuar n faqen Euraktiv, deri n fund t vitit 2011 vendet q kan aplikuar pr t'upjes e Evrops

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama