Rezultate te kerkimit per termin: +Avokati

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.161Z

Avokati i Bashës:S‘jam njoftuar

 TIRANE – Avokati i Ministrit të Jashtëm Lulzim Basha tha dje se nuk ka marrë asnjë njoftim nga prokuroria, sipas të cilit, nëse ai ose klienti i tij nuk paraqiten, dosja shkon në gjyq me praninë e një avokati kryesisht. “Nuk kam marrë dhe nuk më kanë dërguar asnjë laj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.042Z

Bastiset avokati, koleksionist ikonash

TIRANE- Bastiset shtëpia e avokatit koleksionist i veprave të artit. Autorët dy persona ende të panjohur mësohet se i thyen shtëpinë, nga ku sipas burimeve të policisë janë marrë tri ikona kishtare të vjetra, vlera e të cilave besohet se është e konsiderueshme. Policia nuk dha emrin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.031Z

Avokati: Mlladiç, vuan mendërisht

Avokati i gjeneralit serb, Ratko Mlladiç të akuzuar për gjenocid gjatë luftës së Bosnjes, duke se do të bazojë mbrojtjen tek “gjendja psiqike” e klientit të tij. “Gjendja shëndetësore e Ratko Mlladiç është a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.031Z

Avokati Mlladic vuan menderisht

Avokati i gjeneralit serb, Ratko Mlladiç të akuzuar për gjenocid gjatë luftës së Bosnjes, duke se do të bazojë mbrojtjen tek “gjendja psiqike” e klientit të tij. “Gjendja shëndetësore e Ratko Mlladiç ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.767Z

Avokati i Bares kerkese Apelit

Aldo Bare kerkon serish t'i rikthehet lirise me argumentin se i kane perfunduar afatet e paraburgimit. Tre jave pasi kerkesa e tij fillestare u rrezua nga Gjykata e Shkalles se Pare te Krimeve te Renda, avokati i tij mbrojtes Vladimir Meci i drejtohet Gjykates se Apelit. Ne qendrimin e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.239Z

Avokati Albino nuk eshte mafioz

Ne kohen kur ceshtja lsquoPrudentino ka kaluar kufijte e drejtesise dhe eshte pjese e debatit politik avokati i tij Vito Felici ka mberritur nga Sicilia ne Tirane per te hedhur poshte akuzat dhe pretendimet e drejtesise ne te dy vendet dhe per te dy personazhet e kesaj historie Albino Prudentino

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.852Z

Krijohet Avokati i Tatimpaguesve

Institucioni i Avokatit t Tatimpaguesve dhe Kshilli Konsultativ Tatimor do t mundsojn rritjen e transparencs midis komunitetit t biznesit dhe organeve tatimore. Komisioni Parlamentar i Ekonomis dhe Financave miratoi dje ngritjen e ktyre dy strukturave, t cilat do t mbrojn t drejtat e tatimpaguesv

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama