Rezultate te kerkimit per termin: +Bajerni

Total: 2514
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.058Z

Bajerni nuk ndalet më, fundoset Dortmund

Bajerni i Mynihut është shumë pranë shpalljes matematikisht kampion pas fitores së arritur sot. Bavarezët fituan 3 me 0 me gola të Lewandowski 2 herë dhe Thomas Mueller. Dortmund ka zhgënjyer duke u mundur 3 me 1 nga Gladbahu i Granit Xhakës. Leverkuseni ka fituar në transfertë 3 me 2 n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.332Z

Bajerni kërkon Dekon e Gatuzon

Brenda tri viteve të ardhshme Bajerni do të jetë sërish në majë të Europës. Investimet e planifikuara te rekordmenët e Gjermanisë do të nisin një erë të re. Lajmi pohohet nga menaxheri i Bajernit, Uli Hënes. "Do ta ndërtojmë ekipin. Ne do të sjellim një apo dy lojtarë". Dy nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.440Z

Bajerni blindon Robben

Gjermani, 3 Prill NOA – Arjen Robben nuk do të lëvizë nga Bajerni i Munihut dhe kjo dhe pse skuadër Gjermane mundtë qëndrojë jashtë Ligës së kampionëve. Karl-Heinz Rummenigge, president i gjermanëve në këtë mënyrë ka blinduar mesfushorin hola

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.982Z

Bajerni fitoi kupen Telekom

Nuk mjaftoi fitorja 4-0 ndaj Hamburgut, por Bajerni i Guardiolës tregoi veten edhe në finalen e Kupës “Telekom”. Kjo pas fitores 5-1 me Borusian e Mynshengladbahut. Në turneun e parë veror, bavarezët ishin superiorë dhe golat u shënuan nga Frank Ri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.912Z

Bajerni kompleton tripleten

Bajerni i Mynihut përmbushi një tripletë historike, duke mposhtur në finalen e Kupës së Gjermanisë rivalët e Stuttgartit. Pas dominuan të gjithë sezonin, duke fituar Bundesligën dhe Champions League, gjigantët bavarezë hyjn&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.656Z

Bajerni i "rremben" kryesimin Shalkes

Bajerni i Mynihut i mori kryesimin Shalke '04, pas fitores qe siguroi dje ne perballjen direkte. Te besuarit e Luis Van Galit pas triumfit 2-1 ne fushe te Shalkes jane ngjitur ne krye te bundesliges gjermane, me nje pike diference ndaj skuadres se Shalke '04. Pas triumfit 2-1, ndaj Mancester Junajti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.912Z

Hleb: Interesi nga Bajerni, më nderon

Në një kohë kur Barcelona interesohet për Frank Riberi, Bajerni i Mynihut po studion mundësitë për të afruar mesfushorin e katalanëve, Aleksandër Hleb. Bjellorusi kërkohej nga gjigandët bavarezë përpara se të transferohej nga Arsenali në "Kamp Nou" për afro 15 milionë euro. 27-vje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama