Rezultate te kerkimit per termin: +Bajernit

Total: 2613
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.306Z

Frenk Rajkard, objektivi i Bajernit

Trajneri i Barcelonës, Frenk Rajkard është objektivi i Bajernit të Munihut. Gazeta gjermane "Bild" shkruan se Rajkard dhe Marko Van Basten janë në listën e kufizuar për të pasuar Otmar Hitzfeldin sezonin e ardhshëm. Burime nga bordii i Bajernit pohuan se klubi është do të vendosë për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.375Z

Gjermania n kmbt e Bajernit

Gjermania, e gjitha në mbështetje të Bajernit të Mynihut, ndihet në finalen e Champions League, ku shpreson të gjejë dhe mund Interin. Ky është reagimi pas humbjes së “ëmbël” të ditës së djeshme kundër Manchester. “Për një finale të mundshme do të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.114Z

Edhe Lewandowski i bashkohet Bajernit

Pas Mario Gotze, një tjetër nga yjet e Borusias së Dortmundit do t’i bashkohet Bajernit të Mynihut në sezonin e ardhshëm. Enrique Reyes, agjenti i trajnerit Jupp Heynckes, deklaroi ditën e mërkurë se “është i sigurt” p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.466Z

Sallahi ylli shqiptar i Bajernit te Mynihut

Ylli Sallahi eshte blerja me e fundit e Bajernit te Mynihut. I lindur ne Skenderaj i riu luante per Kapfenbergun ne Austri Pas David Alabes Bajerni gjuan perseri ne Austri. Qe nga dita e djeshme ekipeve zinxhire te Bajernit te Mynihut do tu shtohet edhe nje shqiptar. Behet fjale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.128Z

Dortmund, leksion futbolli Bajernit

Nëse vjet fitoi një trofe, këtë sezon bëri “bis”. Borusia e Dortmundit pronësoi Kupën e Gjermanisë, pas një fitoreje të jashtëzakonshme 5-2 në finale ndaj Bajernit të Mynihut. Ndeshja spektakolare në stadiumin “Olimpik” të Berlinit foli përgjithësisht në fav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.791Z

Van Gal, trajneri i Bajernit të Mynihut

Luis Van Gal do të jetë trajneri i ri i Bajernit të Mynihut: Lajmin e ka dhënë shtypi holandez, i cili shprehet i sigurt për faktin se tekniku, i cili në këtë sezon ka arritur të fitojë titullin kampion në Holandës në "Eredivisie" me skuadrën AZ Alkmar, ka firmosur tashmë një kontra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.027Z

Van Gaal do te jete trajner i Bajernit

Van Gal do te jete trajneri i Bajernit te Mynihut. Trajneri holandez pasi ka fituar titullin me Az Alkmaar, do te marre drejtimin e Bajernit ne muajin korrik pasi ka firmosur nje kontrate 2-vjeçare. Nderkohe qe bavarezet jane ne lufte me tre skuadra te tjera per te konfirmuar ekipin qe do te fitoje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama