Rezultate te kerkimit per termin: +Bamir +Topi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:10.228Z

Bamir Topi akuza mazhorances

E merkure 19 Dhjetor 2012 1941 BAMIR TOPI Nga qyteti i Kukesit ku u hap sot dega e re e Frymes se Re Demokratike ish presidenti Bamir Topi akuzon kryeministrin Berisha se flet me qytetaret vetem nepermjet televizionit. Kreu i FRD-se u ndal edhe tek alarmi i ngritur nje dite me pare nga banka b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.042Z

Bamir Topi bëhet gjysh

Ish-presidenti i Shiqipërisë, Bamir Topi po përjeton emocione të forta dhe të paprovuara më parë. Ai është bërë gjysh për herë të parë. Vajza e tij Nada ka lindur një djalë. Ky është fëmija i parë i Nadës me bashkëshortin e saj Gurten Papuli. Ata u kurorëzuan 3 vite më par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.423Z

Bamir Topi ne Turqi

E enjte 12 Prill 2012 2130 Presidenti Bamir Topi ne TurqiPresidenti Bamir Topi ka deklaruar ne Turqi gjate fjales ne samitin e 15-te ekonomik Euroaziatik se ekonomia e Shqiperise eshte permiresuar ndjeshem gjate dekades se fundit. Sipas kreut te shtetit reformat ne zhvillimin infrastrukturor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.047Z

Kështu fliste Bamir Topi

ARMAND SHKULLAKU Çka të lësh pa thanë, qar e ke. Kjo shprehje e Veriut të Shqipërisë do ti shkonte më së miri profilit politik të Presidentit Bamir Topi. Suksesi i tij në politikë i dedikohet pikërisht të qenët i përmbajtur, paqësor, madje një farë babaxhani, nga ai soj udhëheqë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.767Z

Shpura e Nishanit dhe Bamir Topi

Presidenti Bujar Nishani ka nisur gjatë ditës së sotme një vizitë në Kosovë, që është edhe e para e tij jashtë vendit, që prej momentit të zgjedhjes. Ajo që vihet re në këtë vizitë, është një delegacion i gjerë i Nishanit, që përbëhet nga  ministri i Arsimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.267Z

Bamir Topi privatizon rrugën, ankohen banorët

Shkel ish-Presidenti i Republikes Bamir Topi, por te tjeret e kane te ndaluar. Banoret duhet te dalin pergjate lagjes per te mberritur ne shtepi pasi rruga e shkurter iu eshte privatizuar. Kjo eshte e papranueshme sipas tyre. Por familja Topi kete rruge e njeh si prone te veten. Banoret tregojne se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.872Z

Bamir Topi: FRD, e hapur për koalicionet

Nëse Fryma e Re Demokratike e Bamir Topit do jetë në koalicion me forca të tjera për zgjedhjet e ardhshme parlamentare, kjo do të mësohet vonë, madje, siç thotë Bamir Topi, mbase në limitet zyrtare të përcaktimit të koalicioneve. Me siguri do të jetë kësaj radhe momenti final i skad

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama