Rezultate te kerkimit per termin: +Bands

Total: 36
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.062Z

Banda e Durrsit, dshton seanca

Tiran (start) Seanca n ngarkim t Bands s Durrsit, ka prfunduar pa asnj rezultat kt t enjte, madje n sall ka pasur debate t ashpra midis avokatve dhe t burgosurve n njrn an, dhe trupit gjykues n ann tjetr. T pandehurit kan krkuar thirrjen n seanc pr t dshmuar edhe disa politikan, megjithse nuk prmen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Banda, debate t ashpra

Seanca n ngarkim t Bands t Lushnjes, sht shoqruar me debate t ashpra, pasi Gjykata e Krimeve t Rnda e krkess s Prokuroris pr t lexuar n salln e Gjykats deklarimet e disa dshmitarve, t cilt ndodhen jasht shtetit. Prfaqsuesit e mbrojtjes krkuan dhe ndryshimin e trupit gjykues t shtjes, krkes kjo q po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.875Z

Banda e Durrsit, ndryshohen avokatt

Gjykata e Shkalls s Par pr Krimet e Rnda n Tiran, ka vendosur sot ndryshimin e mbrojtjes ndaj ish-antarve t Bands s Durrsit. Vendimi i mor, pas mungess s herpashershme t avokatve mbrojts, ka ka detyruar trupin gjykues t shtyj disa her seancn n ngarkim t ksaj bande. Edhe sot trupi gjykues iu drejtua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.323Z

Arrestohet n Ankara ``i tmerrshmi`` i Lushnjs

I njohur si Aldo Bare, lushnjari Alfred Shkurti, i shumkrkuari i policis shqiptare, sht arrestuar n ort e para t mngjesit t s shtuns n kryeqytetin turk Ankara. Lajmi u b i ditur nga e prditshmja m e madhe turke Zaman Sipas gazets, forcat speciale t Lufts Kundr Krimit t Organizuar dhe Trafiqeve, e ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.778Z

Bare ndihet keq, lë sallën e gjyqit

Nj rnie tensioni dhe gjendje t fikti ka detyruar ish-kreun e Bands s Lushnjes t ler salln e gjykimit n procesin penal n ngarkim t tij. Alfred Shkurti i njohur ndryshe si Aldo Bare nuk ka mundur t vazhdoj gjykimin duke ln seancn vetm pak minuta para fillimit t saj. Procesi gjyqsor ka vazhduar me pran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.323Z

Prfundon epoka Aldo Bare, bie i fundit i 97'-s

Pak njerz n Shqipri nuk kan dgjuar pr mitin e t pakapshmit Aldo Bare apo Alfret Shkurti. Nj mit, q u thye t shtunn, kur policia e Ankaras, e arrestoi ndrsa ende flinte dhe e nxorri me pizhama para kamerave. Kreu i bands q mbante si emr pseudonimin e tij, nj nga njerzit m t rrezikshm pr policin dhe d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.787Z

PD: Edi Rama lidhje me krimin e organizuar

Pas arrestimit dje t Skerdian Bajramit, njrit nga eksponentt e bands kriminale t Zani aushit, Partia Demokratike rishtas akuzon kreun e Partis Socialiste, Edi Rama pr lidhjet e tij mafioze me bandat kriminale, kur i arrestuari m i fundit sht sipas demokratve bashkpuntori kryesor n prpjekjet e Rams p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama