Rezultate te kerkimit per termin: +Banden

Total: 387
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.734Z

Gjykata e krimeve jep vendimin per banden Cerrikut

Gjykata e Krimeve te Renda dha sot vendimin perfundimtar per banden e Cerrikut. Trupi gjykues ka denuar me burgim te perjetshem Meti Bozin dhe Arjan Tosken Roland Soten Xhepexhiun ndersa ka dhene 23 vjet burg per Tomorr Buzanin 22 vjet burg per Llazar Bicjan Alban Tosken dhe Entel Gashin 21 vjet per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.432Z

Shtyhet dhenia e pretences per Banden e Durresit

Trupi gjykues ka pranuar kerkesen e prokuroreve te ceshtjes te cilet kerkuan dy dite kohe deri ne dhenien e pretences per banden e Durresit. Nderkohe diten e sotme Gjykata e krimeve te renda eshte blinduar nga forca te shumta policie. Forca te shumta te FNSH-se dhe te policise se Tiranes rrethuan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.395Z

"Brace, i lidhur me banden e Bares"

TIRANE - Bogdani akuzon nenkryetarin e Grupit parlamentar te PS si te lidhur me banden e Aldo Bares. Zedhenesi i PD nuk ka munguar te jape dhe detaje te ketij implikimi, teksa ka permendur se ne regjistrimet e bera nga ana e sherbimeve sekrete te vendit fqinj, rezulton i implikuar ne kete bande, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.794Z

21 janari Ngjela Te rrezojme banden qe eshte ne krye

Spartak Ngjela kreu i LDK-se ka bere thirrje per tu mbledhur te premten ne demonstraten e madhe ne emer te Opozites se Bashkuar. Duke e quajtur qeverine nje bande dhe kryeministrin nje te cmendur qe e ka zili cdo cmendine ai tha se opozita do te ishte me popullin me date 21 dhe me tej derisa te zgji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.010Z

Mbyllen hetimet per Banden e tritolit 7 te akuzuarit para gjykates

SSSAbrASS brbrTIRANE - Nente muaj pas arrestimit te Julian Sinanaj Prokuroria e Krimeve te Renda mbyll hetimet dhe dergon ne gjykate dosjen per Banden e tritolitbrbr brbrJulian Sinanaj i dyshuar si vrases me pagese dhe 6 te pandehurit akuzohen per grup te strukturuar kriminal dhe per akte terroris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.301Z

Seri krimesh pas perplasjes me "Banden e Cerrikut"

Pjesetaret e "Mandeles", te maskuar dhe armatosur leviznin ne zonat rivale per te siguruar informacion te nevojshem. "Mandela" kishte vendosur rregulla te forta, duke dhene mesazhe se kush tradhtonte ekzekutohej menjehere nga dora e tij. Lufta per vdekje me banden rivale te Cerrikut, te drejtuar nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.658Z

Jepet sentenca per Banden e DurresitBurgim te perjetshem per kreret e grupit

Ne nje seance gjyqesore qe zgjati rreth 5 ore prokuroria paraqiti pretencen per secilin te pandehur te bandes ne nje material prej 285 faqesh Maratones se gjyqit per Banden e Durresit po i vjen fundi. Ashtu sic ishte vendosur nga seanca e kaluar dje ne Gjykat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama