Rezultate te kerkimit per termin: +Bars

Total: 43
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.624Z

Endrit -32 Bars (Premierë)

Endrit Haliti është reperi nga Vitia i cili sapo ka lansuar këngën e tij më të re të titulluar 32 Bars. Teksti i kësaj këngë është bërë nga vet reperi kurse beati nga Suchka Beats. 32 Bars është incizuar dhe miksuar nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.814Z

Rusia transporton avionë ushtarakë në Serbi

Rusia dhe Serbia kanë nisur një stërvitje të përbashkët ushtarake e quajtur BARS. Mediat ruse shkruajnë se stërvitja do të zhvillohet në bazën ajrore serbe Batajnica. BARS do të thotë vëllazëria e aviatorëve të Rusisë dhe Serbisë, ndërsa do të përfshihen 10 avionë luftarakë d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.554Z

Fituesit e Britains Got Talent përzgjidhen grupi Gallabro

Pas disa javësh audicione dhe mbrëmje emocionuese, Britains Got Talent ka përzgjedhur fituesin e saj. Triumfuesit për vitin 2014 ishin grupi i fuqishëm muzikor Callabro të cilët morën çmimin e madh prej 250,000 paund. Në vend të dytë ishte këngëtarja Lucy Kay dhe në të tretin Bars dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.436Z

Maskerano-Barcelona, marrëveshja pranë

Tratativat Havier Maskerano sht gjithnj e m pran Barcelons. Gazetat “Sport” e “Mundo Deportivo”, shkruajn se transferimi i lojtarit mund t jet shtje orsh. Mes “Reds”-ave dhe Bars po zhvillohen tratativa dhe n kt mes mund t prfshihet edhe mesfushori blaugran Aljak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.938Z

Real-Mançester, duel në distancë për Ëzil

Talenti “Ndizet” lufta e klubeve t mdha pr Mesut zil. Mesfushori i Gjermanis sht nj prej yjeve q ka m tepr krkesa, ndrsa ai ndodhet n listn e dshirave t Manester Junajtid, Barcelons dhe Realit t Madridit. Ndrkoh q zil ka pohuar publikisht se sht tifoz i Bars, Junajtid dhe Reali kan nisu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.553Z

Takon profesorët e Fakultetit të Muzikës

Tre emrat e njohur të muzikës klasike në Kosovë: Venera Kajtazi – flautiste, Antonio Gashi – violonçel, dhe Lule Elezi – pianiste, ishin tre mësimdhënësit e Departamentit të Muzikës, të Akademisë së Arteve të Universitetit të Prishtinës (UP) të cilët u takuan të më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.952Z

Ibra qëndron te Barça, jo Robinjos

Katalant Barcelona prgnjeshtron zrat pr arritjen e nj marrveshjeje me sulmuesin brazilian t Manester Sitit, Robinjo. Zv.presidenti i klubit katalan, Josep Maria Bartomeu, deklaroi pr t prditshmen “Sport”: “Prej muajsh po vzhgojm lojtar t ndryshm, por asnjri prej tyre nuk e ka bind

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama