Rezultate te kerkimit per termin: +Barazimi

Total: 4708
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.633Z

Buffon: Barazimi, rezultat i drejtë

Portieri i Juventusit, Gianluigi Buffon, thotë se barazimi 1-1 ndaj Romës ishte një "rezultat i drejtë". “Ishte disi e pazakontë për ne të jemi një gol disavantazh në pjesën e parë, pasi ne bëmë më shumë, nd&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.460Z

Heynckes: Barazimi ishte i drejtë

Trajneri i Bayernit të Munichut, Jupp Heynckes ndjen se barazimi pa gola me Hoffenheimin të shtunën pasdite ishte rezultat i drejtë. “Ne filluam mirë, ne e kemi pasur ndeshjen nën kontroll për 20 minutat e para, por Hoffenheimi vrapoi shumë, tregoi shpi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.048Z

Stabaek: Barazimi pozitiv

Per kundershtarin e Tiranes, Stabaek, barazimi ishte nje rezultat i mire. "Ishte nje rezultat i mire, - theksoi trajneri i Stabaekut, Jan Jonson -ne shenuan nje gol i cili mendojme se ka nje vlere te madhe per te arritur objektivin ne ndeshjen e kthimit". Stabaek luajti ne pjesen e pare pothuajse i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.585Z

Venger: Barazimi i drejte

Barazimi 1 – 1 mes Arsenal e Liverpul duket se ka lene te kenaqura te dyja skuadrat. Sipas Venger per nga menyra si rrodhi loja rezultati ishte i drejte. Nderkohe Çelsi sonte ka mundesine te marre kryesimin nese arrin te fitoje ndaj Everton.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.641Z

Protagonisti Rama: Barazimi më prishi festën

Valdet Rama mund të ishte heroi i ndeshjes, por Hogli i prishi mbrëmjen. Mesfushori i Valadolid pas përfundimit të ndeshjes ishte shumë i zhgënjyer që nuk arritën të fitonin sepse kishin mundësinë e artë për këtë. Ai shënoi një gol spektakolar që ngriti peshë stadiumin Qemal Stafa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.689Z

Inter vjen barazimi i radhes

Interi nuk shfrytëzoi hapin fals të Napolit dhe të dielën në mbrëmje nuk shkoi më shumë se barazimi 3-3 ndaj Parmës në San Siro, barazimi i tretë radhazi në kampionat. Zikaltërit e nisën shumë keq ndeshjen dhe në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.292Z

Stramaccioni Barazimi rezultat i drejte

Andrea Stramaccioni, trajneri i Interit, mendon se barazimi ishte rezultati më i drejtë i derbit të Milanos. “Milani luajti një pjesë të parë shumë të mirë, por në pjesën e dytë ne e morëm veten. E përfunduam l

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama