Rezultate te kerkimit per termin: +Barbulloj

Total: 26
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.243Z

Lezhë, arrestohen dy persona për përdhunimin e një të miture

LEZHË-Dy persona janë vënë në pranga dhe një i tretë është shpallur në kërkim pasi dyshohet se kanë abuzuar seksualisht me një të mitur. Policia e qytetit të Lezhës bën me dije se ka arrestuar Taulant Ndrecën dhe Valentin Kola në fshatin Barbulloj të Lezhës për vepren penale &l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.265Z

Premtimi, “do të bëjmë artiste”, epërdhunojnë për 8 ditë në hotele

TIRANE- Me ëndrrën se do të bëhej e famshme në Tiranë, një 17-vjeçare që kishte ikur nga fshati për të banuar në qytetin e Lezhës, ka rënë pre e mashtrimeve të dy të rinjve, të cilët dyshohet se e kanë përdhunuar për 8 ditë me radhë. Po të mos ishte për një mikun e të ati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.263Z

Premtimi “Do të bëjmë artiste”, epërdhunojnë për 8 ditë në hotele

TIRANE- Me ëndrrën se do të bëhej e famshme në Tiranë, një 17-vjeçare që kishte ikur nga fshati për të banuar në qytetin e Lezhës, ka rënë pre e mashtrimeve të dy të rinjve, të cilët dyshohet se e kan&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.245Z

Lezhë, abuzuan seksualisht me të miturën, në pranga dy persona

Policia e qytetit të Lezhës ka vënë në pranga dy persona dhe ka shpallur në kërkim një tjetër, pasi dyshohet se kanë abuzuar seksualisht me një të mitur. Sipas burimeve nga policia lokale, Taulant Ndreca dhe Valentin Kola, nga fshati Barbulloj i Lezhës, akuzohen për veprën penale marr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.248Z

Lezhe abuzuan seksualisht me te mituren dy ne pranga

Policia e qytetit të Lezhës ka vënë në pranga dy persona dhe ka shpallur në kërkim një tjetër, pasi dyshohet se kanë abuzuar seksualisht me një të mitur. Sipas burimeve nga policia lokale, Taulant Ndreca dhe Valentin Kola, nga f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.255Z

Lezhe policia arreston dy adoleshentet

Dy adoleshente nga fshati Barbulloj i Lezhes u denoncuan ne polici per perdhunim nga nje bashkemoshatare e tyre. 17 vjecarja tha se dy djemte, e kercenuan dhe me pas e perdhunuan nen presion te vazhdueshem psiqik. Te dy djemte, Taulant Ndreca dhe Valentin Kola jane arrestuar nga policia, per t&rsquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.745Z

Lezhe aksion kunder permbytjeve

Komuna e Kolshit dhe Bordi i Kullimit Lezhë kanë nisur zbatimin e një plani masash për parandalimin e përmbytjeve si në përrenj ashtu edhe kolektorë.Aktualisht puna është përqëndruar në pellgun ujëmbledhës në Grykë-

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama