Rezultate te kerkimit per termin: +Bardh

Total: 9346
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.278Z

Panxhari i bardhë pastron organizmin

TIRANE - Panxhari i bardhë rekomandohet posaçërisht në periudhën e dimrit, kur organizmi ka nevojë të madhe për mbrojtje nga infeksionet dhe viruset. Japonezët e quajnë “pastrues trupi”, sepse pastron organizmin nga kolesterina dhe trig

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.210Z

Nata e Bardhë, FatbardhKadilli: Perversitet politik

TIRANE-Opozita akuzon për imorale festën e “Natës së Bardhë”. Dy prej eksponentëve më të lartë të kësaj partie, Edi Paloka dhe Fatbardh Kadili, e kanë cilëuar këtë aktivitet të organizuar nga qeveria si nj&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.275Z

Justin, bardh dhe zi

Këngëtari Justin Timberlake, ka publikuar videospotin e kenges se realizuar në bashkëpunim me reperin, Jay-Z.   Videoklipi i kenges "Suit and Tie", zgjate afro gjashte minuta, ndersa eshte realizuar nga David Fincher, i cili njihet per filmat "Panic Room&q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.972Z

Kryeministri emëron Bardh Spahinë zv/ministër të Shëndetësisë

03-04-2013 / Gazeta 55 Bardh Spahia është emëruar sot zëvendësministër i Shëndetësisë. Vendimi është marrë në mbledhjen e sotme të qeverisë dhe është publikuar në faqen zyrtare të Këshillit t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.027Z

E bardhë e seksi

Bukuroshja, Danielle Armstrong ka provokuar së fundmi me veshjen e saj, duke ekspozuar shumë. Ajo, është kapur nga parparcit, deri sa kishte veshur një fustan të bardhë dhe shumë provokativ. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Fustani i saj i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.351Z

"Libr i Bardh" pr drejtsin

Njrit prej sistemeve m t prfolura pr korrupsion n vendin ton do ti krkohet t shpreh opinionin e tij n lidhje me realizimin e reforms n drejtsi. Reforma e shumperfolur ka vn n lvizje Kshillin e Lart t Drejtsis q sot zyrarizon n Gjykatn e Tirans fushtan juridike Libri i Bardh. Nnkryetari i KLD-s,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.266Z

Binjaket bardh e zi mbushin shtatë vjeç (FOTO)

Share Njëra është e zezë dhe ka sy të mëdhenj kafe. Tjetra ka sy blu dhe është bionde. Kanë të njëjtën buzëqeshje të ëmbël, por natyrisht janë ndryshe. Megjithatë janë binjake, lindur vetëm me një minutë ndërmjet. Kian dhe Reeme lindën shtatë vite më

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama