Rezultate te kerkimit per termin: +Bardhe

Total: 5650
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.253Z

Obama humb popullin e bardhe

Pas thuajse 11 muajsh ne krye te Shtepise se Bardhe, popullariteti i presidentit amerikan Barak Obama ka pesuar nje renie prej 22 perqindesh ne radhet e popullsise se bardhe. Vetem 4 nder 10 persona te bardhe vazhdojne ta mbeshtesin presidentin Obama, presidentin e pare me ngjyre ne krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.514Z

Dieta e mishit te bardhe

Transmetuar me 22052014 - 0949 Mishi i bardhe ka nje sere avantazhesh dhe proteinash me origjine shtazore por pa rendese yndyre si mishi i kuq i cili eshte veshtiresisht i tretshem Ndaj mishi i bardhe cilesohet si ideali per dobesimbr br Mishi i bardhe per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.039Z

Shtepia e Bardhe nen alarm

Shtepia e Bardhe vihet nen alarm per disa momente. Shkak eshte bere fluturimi mbi hapesiren ajrore te ndaluar ne qytetin e Eumlashingtonit te nje avioni te vogel. Brenda pak sekondash nga shkelja e hapesires ajrore dy avione ushtarake F-16 jane ngritur mbi qiellin e Shtepise se Bardhe dhe kane shoq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.912Z

Hakerat sulmojne Shtepine e Bardhe

brbrHakerat ruse kane sulmuar rrjetin kompjuterik te Shtepise se Bardhe duke siguruar akses ne informacione te ndjeshme rreth presidentit amerikan Barack Obama Rrjeti CNN raportoi per sulmin kibernetik te ngjashem me ate ne sistemin e departamentit te shtetit te pak muajve me pare prej nga jane mar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.066Z

"Nata e Bardhe", feste, vallezime

Sonila Isaku "Nata e Bardhe" nuk do te mungoje as kete vit me aktivitetet, nga me te larmishmet si per femijet, te rinjte por edhe te moshuarit. Ashtu sikurse edhe vitet e kaluara bashkia e Tiranes edhe per kete 29 nentor, ka menduar nje sere aktivitetesh. Kjo date, eshte vendosur nga Bashkia e Tir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.618Z

Cokollata e bardhe nuk eshte cokollate

pCokollata e bardhe eshte nje helm i embel i cili nuk siguron vitaminat dhe mineralet e nevojshme dhe nuk ka absolutisht asnje vlere ushqyese por ekskluzivisht vetem vlera kalorie Specialistet e ushqimit thone qe ky produkt plotesisht pa te drejte mban emrin cokollatep pSic theksojne specialistet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.170Z

Shtepia e Bardhe: Ecni perpara

Shtepia e Bardhe deklaroi dje se Kosova "duhet te jete ne gjendje te ece perpara" drejt pavaresise me mbeshtetje nderkombetare. Presidenti George Bush "nje kohe te gjate ka mbajtur qendrimin se ata duhet ecur perpara te mbeshtetur nga bashkesia nderkombetare ne kerkim te pavaresise se tyre", tha zed

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama