Rezultate te kerkimit per termin: +Barit +Trafikantet

Total: 21
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.364Z

Ndalohet gomonia me 500 kg kanabis ne Itali vlera 2 mln euro

brbrNje sasi prej 500 kg hashash e nisur nga brigjet shqiptare eshte sekuestruar nga autoritetet italiane ne Monopoli te Barit Trafikantet jane pikasur nga forcat e rendit ndersa ishin duke transportuar sasine e hashashit nga gomonia ne dy furgone Nderhyrja e tyre ka bere qe trafikantet te largohen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.258Z

Kapet 1 ton mariuhane ne Vjose

brbrNje ton lende narkotike mariuhane e ndare ne 31 pako eshte kapur nga policia italiane ne Bindisi Droga u gjet e braktisur ne plazh por trafikantet munden ti shpetonin policise qe ne fakt ishte ne ndjekje te tyre qe prej disa oresh Policia shqiptare beri te ditur se ne fillim gomonia eshte pikas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.993Z

Kapet 500 kg mariuhane ne Bari

brbrRikthehet trafiku i droges me gomone nga Shqiperia drejt Italise Policia e Barit ne bashkepunim me ate shqiptare dhe te malit te zi sekuestroi 500 kg marihuane qe po transportohej me nje gomone rreth 100 km larg brigjeve italiane por pa mundur te kape trafikantet Sipas drejtorit te kufirit ne P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.436Z

Itali, sekuestrohen 500 kg hashash

Rreth gjysme toni hashash jane gjetur ne ujerat e Leces ne Itali pak dite pasi roja bregdetare e vendit fqinj kapi nje gomone te braktisur ne ujrat italiane. Sipas policise behet fjale per droge qe vjen nga Shqiperia me mjete lundruese ilegale kryesisht gomone.Me ndihmen e njesive detare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.923Z

Kapet 15 kg lëndë narkotike, priten rrjetat e trafikut

Policia malazeze dhe ajo kroate në aksionin e koduar "Ekuador" kane sekuestruar rreth 15 kilogramë lende narkotike te llojit kokaine. Lajmi është bere i ditur nga burime zyrtar te vendeve respektive te cilat shtuan se ne prangat e policisë kane rene edhe dy persona. Aksioni ne fjale është kon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.525Z

Itali kapen 15 tone marijuane dyshohet se vjen nga Shqiperia

Foto ilustruese PUBLICITET Itali 22 maj 2014 NOAal- Policia italiane ka ndjekur dhe sekuestruar sot nje gomone te ngarkuar me 15 ton marijuane e cila dyshohet se vjen nga Shqipetia ose Greqiabr br Ngjarja ka ndodhur ne zonen e Ciro Marina Pasi kane vene re se po ndiqeshin nga pol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.994Z

Gomonia me 500 kg droge Policia e Shtetit del me deklarate VIDEO

Tirane 5 shkurt 2016 NOAal- Policia e Shtetit ka dale me deklarate lidhur me parandalimin e nje tentative te trafikimit me lende narkotike drejt Italisebr br Drejtori i Pergjithshem Per Kufirin dhe Migracionin Genc Merepeza tha mesditen e sotme se ne kete operacion u angazhua policia shqiptare ajo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama