Rezultate te kerkimit per termin: +Basha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.491Z

Kontradiktat Basha-BE, SHBA dhe Basha me Bashën

Këmbëngulja e PD-së për qeveri teknike, apo qeveri me bazë të gjerë politike që të përgatisë në tre muaj zgjedhjetë lira dhe të ndershme është diçka e paprecedent dhe si e tillë krijon kontradikta të mëdha. Jo thjesht midis PD dhe perëndimit, BE-së mësë pari, si sponsore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.857Z

Zyrtarizohet Basha

Nga Express më 25 mars 2011 në ora 20:21 Partia Demokratike e Shqipërisë të premten ka hapur fushatën zyrtare për zgjedhjet vendore të 8 majit, në të cilën është prezantuar kandidati i kësaj partie, Lulzim Basha për kryetar të Bashkisë së Tiranës. Prezantimi i kandidaturës s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.477Z

Kryetari Basha pret kampionin e karatese Bekim Basha

0 brbr SSSAbrASS brbrKryetari i Bashkise se Tiranes Lulzim Basha ka pritur Nenkampionin e Botes dhe Kampionin e Europes ne karate versioni shotokan 15- vjecarin Bekim Bashabrbr brbrKryebashkiaku i kryeqytetit ka pergezuar sportistin e ri per rezultatet e arriturabrbr brbrZoti Basha ka deklaruar se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.436Z

Basha: Akuza absurde

Tiranë (start)-Ministri i Jashtëm Lulzim Basha, ka hedhur sot poshtë të gjitha akuzat që janë ngritur në drejtim të tij, duke i konsideruar si akuza politika të formuluara në zyrat e kryetarit të Partisë Socialiste Edi Rama. Basha tha se Prokuroria ka ngritur akuza ndaj meje, për shkelj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.604Z

Basha rilind

Nga Julian Zyla Duket i çliruar. Ka hequr kravatën, si në kohë fushate. I dëgjon njerëzit me durim dhe u qan hallet. Shumicën e kohës, u flet fermerëve, tregtarëve apo të papunëve, qetë dhe me një të folur e sjellje autentike, që nuk na kujton asnjë pararendës nëpër mitingje. D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.828Z

Babagjyshi Lulzim Basha!

Share Kështu e cilësonte një agjenci lajmesh sot kryetarin e bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha: Babagjyshi i Vitit të Ri. Kjo, duke qenë se ka vendosur, falë donacioneve të disa biznesmenëve, që tu shpërndajë fëmijëve 8 mijë dhurata. Kështu thotë një dekla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.067Z

Basha: Lulzim Basha u faktorizua nga çadra

Drejtorja e Newsbomb.al, Anila Basha thotë në Tonight Ilva Tare në Ora News se protesta e ka faktorizuar kryetarin e PD-së, Lulzim Basha dhe situata të tilla përsëriten nga politikanët shqiptarë i përdorin momente të tilla përpara zgjedhjeve për të rritur votat. Pjesë nga biseda: 

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama