Rezultate te kerkimit per termin: +Bashk

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.396Z

Rikthehen bashkë

Aktori i njohur Michael Douglas dhe Catherine Zeta-Jones janë fotografuar së bashku për herë të parë në publik pas ndarjes së tyre të bujshme. Si duket çifti i shumëpërfolur, i cili i dha fund martesës në muajin gusht janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.401Z

Mimoza bashkëpunon me kryetarët e Bashkësive Lokale

Kryetarja e Komunës së Gjakovës Mimoza Kusari-Lila, ka zhvilluar një takim me të gjithë kryetarët e Bashkësive Lokale të Komunës. Ishte një bashkëbisedim ku në njërën anë kryetarja Kusar-Lila, ka shpalosur agjendën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.350Z

Tradhton bashkëshorten

Aktori komik Owen Wilson është fotografuar duke darkuar me një femër misterioze, e cila nuk ishte bashkëshortja e tij, Caroline Lindqvist. Mediat e huaja raportojnë se Owen është takuar me vajzën në datën 8 tetor dhe pasi kanë darkuar s&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.858Z

Dy bashkëshorte politikanësh pozojnë bashkë- FOTO

Dy gra, dy bashkëshorte politikanësh në një fotografi. Linda Rama dhe Michele Obama kanë bërë një foto kujtim së bashku në Nju Jork pas takimeve që kanë pasur bashkëshortët e tyre, përkatësisht, Edi Rama kryeministë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.449Z

Mariza dhe Andos bashkë?

Kanë thënë që janë miq të mirë por në tapetin e kuq të Top Fest kaluan bashkë dhe dukeshin si çift. Sa herë Andos është në Tiranë janë bashkë, sa herë Mariza është në Kosovë janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.076Z

Ermali premton dy bashkëpunime

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu, në një bisedë për gazetën Tribuna ka treguar se është duke punuar në dy këngë të cilat do të vijnë në bashkëpunim. Ndër të tjera ai ka shpalosur edhe angazhimet e tij p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.273Z

Rihanna e Eminem bashkë...

 Siç ka paralajmëruar rep artisti i njohur Eminem, ai dhe këngëtarja Rihanna do të bëjnë bashkë një mini turne, në suksesin e të cilës nuk dyshon askush. Kjo turne pritet të bëhet në fund të verës së k&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama