Rezultate te kerkimit per termin: +Bashke

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.633Z

Serish bashke

pCifti Shpati dhe Aferdita duket se kane harruar furtunen qe i shkaktoi aktori hollivudian Leonardo di Caprio Ne njerin nga profilet e shumta ne emer te kengetarit Shpat Kasapi ne Facebook eshte pare nje fotografi te tij me Aferditen Foton qe ju e shihni eshte cover ku te dy jane bashke Kjo ka mjaft

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.587Z

Winehouse-Fielder-Civil serish bashke?

Amy Winehouse i ka telefonuar ish bashkeshortit Blake Fielder-Civil duke i kerkuar te rikthehen bashke. Kengetarja britanike nuk ka rezistuar dot pasi eshte ende e dashuruar me Fielder-Civil. Lajmin e ben te ditur tabloidi britanik “The Sun” qe thekson se kjo ka qene telefona

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.253Z

Katie-Suri, shetisin neper dyqane bashke

Katie Holmes fotografohet serish me vajzen e saj Suri, duke u bere te dyja nje cift shume simpatik nene-bije per objektivin e fotografeve. Aktorja bashke me vajzen tre vjec e gjysme, jane pare duke bere nje udhetim te shkurter neper dyqanet e New York-ut.Javen e shkuar Katie e Suri u foto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.730Z

E pse duhet te behemi bashke

Pse duhet te behemi bashke me po keta politikane qe jane sjellur keq me qytetaret ne keto vitet e pasluftes Nga Albin Kurti Nuk ishin te pakte ata qe na paten akuzuar pse nuk e nenshkruam te ashtuquajturin Kod te Miresjelljes bashke me politikanet e tjere para zgjedhjeve. Se pari pse duhet te sill

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.777Z

PS-LSI bashke edhe ne bashki

PS-LSI bashke edhe ne bashki E marte 16 Prill 2013 1620 PS-LSI bashke edhe ne bashkiPas shkarkimit te anetarit te KQZ Ilirian Muho koalicioni opozitar pritet te bashkoje votat ne te gjitha keshillat bashkiake Gjate nje mbledhje te zhvilluar kete te marte mes perfaqesuesve te PS dhe LSI kryetari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.158Z

Vetevendosje Bashke eshte e mundshme

Prishtine 25 nentor NOA - Keshillat per Zhvillimin e Qendrave te Levizjes Vetevendosje organizuan se fundmi tubime publike me qytetaret ne komunat e Besianes Pejes Prishtines Gjilanit Kacanikut Prizrenit Vitise Sharrit si dhe te Ferizajt. Se pari ne Besiane ku te pranishem ishin rreth 100 qyteta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.419Z

Fier Gjinushi Ne zgjedhje bashke me aleatet

Kreu i Partise Socialdemokrate Skender Gjinushi gjate nje takimi elektoral ne qytetin e Fierit u shpreh se ne zgjedhjet vendore te 8 majit partia e tij do te hyje bashke me aleatet. Zgjedhjet e meparshme u manipuluan tha Gjinushi ndersa shtoi se kryeministri Sali Berisha eshte strumbullari i te gj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama