Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkie

Total: 7927
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.437Z

Gjirokaster Tavo Do te kandidoj per kryetar bashkie

Deputeti Vangjel Tavo sheh mundesine e kandidimit per kryetar bashkie ne Gjirokaster tashme nen siglen e Levizjes Socialiste per Integrim. Z. Tavo deklaroi dje se mund te kandidoje per kryetar bashkie ne Gjirokaster ne zgjedhjet e lokale te 8 majit. Ish-deputeti socialist i cili tetorin e kaluar u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.580Z

Kryetar Bashkie apo sekser xhamie?

Nga Mero Baze   Komuniteti Mysliman i dha fund një gënjeshtre që po zgjaste lidhur me pazaret e Lulëzim Bashës me truallin ku do të ndërtohet Xhamia e Namazgjasë. Me një deklaratë të shkurtër pa shumë komente, përfaqësuesit e myslimanëve të Shqipërisë shpresojnë se qeveri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.498Z

KQZ: Më 3 nëntor zgjedhjet për kryetar bashkie të Korçës

TIRANE-Korça do të zgjedhë kryetarin e ri të bashkisë së saj, në datën 3 nëntor të këtij viti. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve njoftoi sot se zgjedhjet për kryetar bashkie do të mbahen më 3 nëntor, në bazë të dekretit të datës 20 shtator, të Presidentit Bujar Nishani. Zgjedhjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.543Z

Zgjedhjet, PD e Shkodrës propozon Lorenc Lukën për kryetar bashkie

Në fundjavë, Kryesia e PD-së, dega Shkodër ka dërguar zyrtarisht në kryesinë e vogël të kësaj force politike në Tiranë, emrat e kandidatëve për kryetarë bashkie e komune. Shkodër- Kryesia e PD-së, dega Shkodër, në mbledhjen e saj të së shtunës, ka dërguar zyrtarisht në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.767Z

ILDKP-ja, 500 mijë lekë gjobë për 5 kryetarë bashkie

Inspektoriati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive, ka gjobitur me 500 mijë lekë, 17 zyrtarë të lartë të administratës, shumica e të cilëve janë gjetur në konflikt interesi. Në listën e publikuar nga ILDKP-ja, janë edhe katër kryetarë bashkie dhe një kryetar minibashkie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.626Z

19 vjeç kryetar bashkie

Në një moshë 19-vjeçare, kur bashkëmoshatarët e tij rrinë gjithë ditën kafeneve dhe diskotekave, duke pasur tek-tuk edhe ndonjë ide për të ardhmen, Jon Tyler Hammons e ka futur veten në një rrugë të vështirë, që shokët e tij nuk do e kishin menduar kurrë. Tylor arriti që të zg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.735Z

Kandidati i ASHE, Fatos Tushe rizgjidhet kryetar bashkie në Lushnje

TIRANË, 22 Qershor /ATSH/ - Kandidati i ASHE, Fatos Tushe është rizgjedhur kryetar bashkie në LushnjeNë garë ishin, për koalicionin e majtë Fatos Tushe dhe për koalicionin e djathtë, Darien Xhindoli. Pas numërimit të 165 kutive, Fatos Tushe, fitoi me 25026 vota kundrejt 22912 të kandida

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama