Rezultate te kerkimit per termin: +Basketbollit

Total: 1814
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.218Z

Iniciohet liga rajonale e basketbollit

Skuadrat më të mira të basketbollit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe Mali i Zi do të garojnë një kampionat rajonal të basketbollit. Kjo ide e Federatës së Basketbollit të Kosovës është përkrahur nga presidenti i Federatës Shqiptare të Basketbollit, Avni Ponari, në një takim t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.913Z

Berisha pret ekipin kombëtar të basketbollit

Kryeministri Berisha priti sot në mesditë ekipin kombëtar të basketbollit të meshkujve në prag të ndeshjes për eliminatorët e kampionatit evropian të basketbollit. Kryeministri Berisha duke shprehur kënaqësinë e këtij takimi i uroi suksese ekipit tonë kombëtar për ndeshjen e sotme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.398Z

SHBA- Turqi finalja e basketbollit

Shtetet e Bashkuara te Amerikes kane mundur me rezultatin 89-74 Lituanine duke siguruar finalen e Boterorit te basketbollit ku do te luajne kunder Turqise e cila fitoi ne gjysmefinale ndaj Serbise me shifrat 83-82. Kevin Durant ishte udheheqesi i perfaqesueses amerikane drejt ketij suksesi shume te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.408Z

Kampionati i basketbollit, Berisha uron ekipin kombëtar

Kryeministri Sali Berisha priti dje n mesdit ekipin kombtar t basketbollit t meshkujve n prag t ndeshjes pr eliminatoret e kampionatit evropian t basketbollit. Kryeministri i uroi suksese ekipit ton kombtar pr ndeshjen e par me shpresn se ajo do t jet nj fillim i mir pr garn n va

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.516Z

Boterori i basketbollit dominon SHBA

Shtetet e Bashkuara te Amerikes vazhdojne te dominojne Boterorin e Basketbollit ndersa ne diten e peste tij ka mundur me rezultatin 88-51 Iranin. Asnje veshtiresi per skuadren amerikane qe ka regjistruar fitoren e katert radhazi ne grupin B duke e konfirmuar edhe nje here veten si favoritja kryesore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.665Z

Berisha pret ekipin kombëtar të basketbollit të meshkujve

Kryeministri Berisha priti sot në mesditë ekipin kombëtar të basketbollit të meshkujve në prag të ndeshjes për eliminatorët e kampionatit evropian të basketbollit. Kryeministri Berisha duke shprehur kënaqësinë e këtij takimi i uroi suksese ekipit tonë kombëtar për ndeshjen e sotm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.209Z

Eliza Dushku ndahet nga ylli I basketbollit

Aktorja me origjinë shqiptare I ka dhënë fund lidhjes së saj 5 vjeçare me ish yllin e basketbollit, Rick Fox. Çifti ishte lidhur që në vitin 2009 dhe duket se mosmarrëveshjet për të gjetur një kompromis për qytetin ku çifti do të jetonte pëfundimisht kanë çuar në ndarje. Ndarja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama