Rezultate te kerkimit per termin: +Bat

Total: 251
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.686Z

Niki Bat rinovon kontratën me Njukasëllin

Mesfushori anglez, Niki Bat, ka rinovuar kontratën e tij me skuadrën e Njukasëllit deri në përfundim të sezonit të ardhshëm. Kontrata e 34-vjeçarit ishte duke skaduar me skuadrën e Njukasëllit, dhe për këtë të dyja palët kanë rënë dakort për shtyrjen e saj deri në gushtin e viti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.355Z

Rama: Berisha krijoi Shqipërinë e batërdisur

TIRANE – Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama reagoi pas deklaratave të kryeministrit Berisha në prezantimin e projekteve për zgjatimin e Bulevardit dhe rehabilitimin e plotë të Lumit të Tiranës. Në një mesazh të shkurtër në r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.991Z

Arrestohet 36-vjeçari shqiptar, furnizonte me drogë Bat-n e Romën

Ata transportonin dhe shisnin sasi të mëdha droge në krahinën e Bat në Itali, ndërsa biznesin e tyre e kishin zgjeruar edhe në Romë. Policia italiane ka arrestuar dy banorë vendas dhe një 36-vjeçar shqiptar i quajtur Xhelal Sula. Ata akuzohen si përgjegjës për transportin dhe shitjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.051Z

Më parë batërdia, pastaj hipokrizia

TIRANE - Deri ditën kur në Luksemburg u mblodhën në fillim të kësaj jave ministrat e Punëve të Jashtme të shteteve anëtare të Bashkimit Europian,kryeministri shqiptar shfaqej si zakonisht nëpër ekranet lokale, duke deklamuar arritje, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.736Z

LSI, Braho: Elvis Çefa batërdi me pronat, do i hapen “letrat”

TIRANE-Deputeti i LSI-së, Spartak Braho akuzoi dje ish-drejtorin e Agjencisë së Kthimit e Kompensimit të Pronave, Elvis Çefa, aktualisht nënkryetar i KLD, për korrupsion e abuzime me trojet. Ai paralajmëroi një hetim penal për këtë &ccedi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.051Z

Dëmtim i frikshëm i Batshuayi-t, dyshohet se ka thyer këmbën

Golat e Konoplyanka dhe Naldo i kanë dhënë fitoren në derbin e Ruhrit që u zhvillua të dielën. Disfata ka ardhur me një çmim të madh për Dortmund, pasi sulmuesi kryesor i klubit është larguar me barelë nga fusha. Dëmtimi i Batshuayi, që erdhi pasi ishin pësuar dy golat, ishte si pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.326Z

Kjo foto ka prekur mbarë botën

Ai e shtrëngon vogëlushin në gjoks, ndërsa në sy ka tronditje dhe shpresë. Ai beson tek një mrekulli, por ajo nuk vjen. Ky është momenti kur bejzbollisti Gavin Wehby mban në krah një vogëlush, të goditur pa dashje me shkop gjatë një ndeshje. Kaiser Carlile, 9 vjeç, mori plagë të r

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama