Rezultate te kerkimit per termin: +Bathore

Total: 1064
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.224Z

Bathore, gurë e sëpata për posterat

Policia, dje në vendin ku u plagosën dy vëllezërit nga Kashari Nuk gjen asnjë shtyllë të vetme pa flamuj elektoralë. Ai blu i PD-së shoqërohet nga flamuri amerikan, ndërsa i kuqi i PS-së nga flamuri shqiptar.Të dy bashkë, nga një klimë e ashpër politike, ku akuzat dhe kundërakuzat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.504Z

Bathore, grupi i fëmijëve grabit kopshtin

 TIRANE - Kopshti i fëmijëve në Bathore, ra këtë fundjavë pre e grabitjes nga disa persona. Burimet nga policia thanë se dje rreth orës 08:30 në Bathore shërbimet e Komisariatit nr.5 Tiranë kanë konstatuar vjedhjen e një kopshti në lagjen nr.2 të kësaj zone. "Menjëherë, s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.712Z

Kapen tre të mitur, tentuan të vjedhin një banesë në Bathore

Tiranë, 3 shkurt, NOA - Forcat e policisë së Tiranës arrestuan në flagrancë tre të mitur për veprën penale të Vjedhjes, e realizuar në bashkëpunim. Mësohet se ata janë personat me inicialet D.D, 14 vjeç, lindur në Kukës dhe banues në Bathore; J.N, 14 vjeç, lindur dhe banues në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.663Z

Bulevardi i ri pjell bathore të re

Nga Lavdosh Ferruni   Vendimmarrja e ngritjes së një qyteti tjetër brenda qytetit të Tiranës, zbatimi i së cilës filloi dje me Bulevardin e ri është gabim historik që e çon vendin në një rrugë pa krye e duhet anuluar nesër. Asnjë nga ideatorët apo klientët e n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.256Z

KSSH: Probleme ne sherbimin paresor ne Babrru e Bathore

Komiteti Shqiptar i Helsinkit monitoron qendrat e sherbimit paresor ne zonat periferike te Tiranes, Bathore dhe Babrru. Gjate vezhgimit eshte pare se mungesat e energjise shkonin deri ne 5 ore, ndersa sherbimi ka qene i kufizuar. Sipas KSSH, vete banoret ankohen se mjeket punojne ne klin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.574Z

Ngjarja në Bathore, gjendet arma e krimit, arrestohet babai i autorit të dyshuar

Policia ka arritur të gjejë armën e krimit të ndodhur dy ditë më parë në Bathore, ku pas një konflikti mes disa personave humbi jetën një i ri dhe u plagos vëllai i tij. Burime policore bëjnë me dije se arma, pistoletë ‘TT’, u gjet në vendin e quajtur Ura e Zgafnarit. Pol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.465Z

Konflikti me armë në Bathore, humb jetën një nga dy vëllezërit e plagosur

Ka humbur jetën njëri nga personat e plagosur me armë zjarri pas konfliktit të ndodhur mbrëmjen e djeshme në Bathore. Valter Kolaveri, 28 vjec nuk ka mundur tu mbijetojë plagëve të marra me armë zjarri dhe ka ndërruar jetën ditën e sotme në spitalin ushtarak. Ngjarja e rëndë ndodhi r

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama