Rezultate te kerkimit per termin: +Bayern +Mynih

Total: 331
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.153Z

Live Borusia Dordmund Bayern Mynih 0-0, ekipet kërkojnë trofeun e Kupës

Po luhet në këto momente sfida mes Bayern Mynih dhe Borusia Dordmund. Ndeshja është e vlefshme për finalen e Kupës së Gjermanisë, dhe fituesi ngre lart trofeun. Bayern vjen me mungesa në këtë sfidë por përsëri qëndron favorit. Nga ana tjetër Borusia do një trofe në këtë sezon, dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.406Z

Bayern Mynih zhgenjen perballe Napolit

Bayern Mynih zhgënjeu në ndeshjen e parë të vërtetë të fazës përgatitore të sezonit futbollistik 2012-13, duke treguar se është ende larg nivelit të tij më të mirë, teksa u mposht 3-2 nga Napoli. Gjermanët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.728Z

Champions, Milan- Zyrih dhe Bayern Mynih Juventus disa prej sfidave të sotme

Milan, Real Madrid, Manchester United, Bayern Mynih – Juventus. Të gjitha këto janë takimet që do të transmetohen sonte në mbrëmje në Supersport. Bayern Mynih – Juve do të jetë një ndeshje tepër e fortë e vlefshme për grupin A. Pas ngërçit të pësuar me Bolonjan sk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.245Z

Champions: Real M.-Bayern Mynih,Atletico Madrid sfidon Chelsean

NION - Dy gjysmëfinale spektakolare ka përcaktuar shorti i Champions League I hedhur në Nyon të Zvicrës. Real Madrid do të sfidojë kampionët në fuqi të Bayern Mynih në çiftin më të fortë ndërsa surpriza Atletico M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.241Z

Bundesliga, Bayern Mynih merr përkohësisht kryesimin

Kjo fitore e ngjit Bayern Mynihun në vendin e parë me 36 – pike, një më shumë se Bayern Leverkusen i cili luan sot ndeshjen e radhës me Mainz në ora 15 : 30.Ndërsa Shalke 04  luan neser në ora 15 :30 me vendin e parafundit Nurenbergun.        Ja dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.232Z

Bayern përgatitet për finalen

T shtunn n mbrmje n stadiumin madrilen Santiago Bernabeu do t luhet sfida e madhe e finales s Champions League Bayern Mynih – Inter. Nj prej futbollistve t Bayern, ndoshta do t ket mundsin t tregoj edhe nj her skuadrs s Real Madridit gabimin q bri duk e shitur futbollistin. Futbollisti holland

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.500Z

Finalja e Ligës së Kampionëve, në mbrëmuje përballja Bayern- Inter

Santiago Bernabeu dorëzon trofeun e Ligës së Kampioneve dhe Bayern Mynih e Inter janë në ndjekje të ëndërrës për suksesin e trefishtë sezonal. Dy formacionet – fitues në kampionat dhe Kupë në vendet e tyre – kërkojnë tashmë historinë. Bavarezët nuk do të kenë Frank R

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama