Rezultate te kerkimit per termin: +Bedri +Hasani

Total: 107
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.037Z

Eksluzive: Fotot e Komandantit Jetë Hasani

Sot po shënohet 16 vjetori i rënies heroike të Komandantit të njësive të para guerile në Shtime, dëshmorit të Kombit Jetë Hasani. Indeksonline sjell eksluzivisht për lexuesit fotografit e bëra nga televizioni shqiptar (TVSH) në vitet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.928Z

Botërori 2010, policia "ruan" tifozët

Qendrat e basteve,lokalet ku ndiqen ndeshjet e kampionatit survejohen ne menyre percize nga struktura te posacme te policise. Bedri Hasani, shefi i seksionit te kontrollit te territorit ne Drejtorine e Policise se Tiranes, ne nje interviste per Alsat, sqaron se jane marre masat per evitimin e te gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.539Z

Kthesa vendimtare - rrezimi i diktatures ne Shqiperi dy dekada me pare

Shkrimtari Bedri Myftari ne kohen e regjimit komunist ka qene i burgosur dhe i perndjekur politik. Ai e kujton deri ne detaje 20 shkurtin e vitit 1991. Grumbullin e madh te njerezve qe erdhi nga qyteti Studenti ku zhvillohej greva e urise e studenteve dhe pedagogeve te Universitetit qe ne ate kohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.063Z

Ekstradohen nga Italia dy persona të dënuar për vrasje

Ditën e sotme, Zyra Qëndrore e Interpol Tiranës ka ekstraduar nga Roma për në Tiranë dy shtetas të shumë kërkuar. Kështu, është ekstraduar shtetasi Bedri Sula, lindur në Shkozet të Durrësit. Ekstradimi i tij është bërë pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, e ka dënuar kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.263Z

Vdekje nga frika

Naim Avdyli (27) nuk ka vdekur nga përdorimi i armës së ftohtë, por një gjë e tillë ka rezultuar për shkak të frikës gjatë rrahjes në dasmën e huaj, me çrast Avdyli ka pësuar infarkt. Kështu pretendon policia e Kosovës në kallëzimin penal kundër katër të dyshuarve, pjesëmarrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.730Z

Dy te vrare, 10 vjet burg

TIRANE - I denuar me vetem 10 vjet burg per dy vrasje, Interpol Tirana ka ekstraduar nga Italia, Bedri Sulen. Lajmi eshte bere i ditur gjate dites se djeshme nga burimet zyrtare te Policise se Shtetit, te cilat thane se, Interpol Tirana ekstradoi nga Italia 35-vjecarin Sula, nga Durresit, i shpallur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.785Z

Te qete per naten e festes

Nata e festës së Vitit të Ri nuk do të jetë e tillë për policinë. Në kryeqytet, veç policisë rrugore, sipas një plani të posaçëm, do të angazhohen edhe struktura të tjera të policisë së shtetit.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama