Rezultate te kerkimit per termin: +Belinda +Balluku

Total: 108
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.367Z

Ministrja Balluku shkarkon një tjetër drejtor! (EMRI)

Belinda Balluku Drejtori i portit të Durrësit, Afrim Bakaj është shkarkuar sot nga detyra. Vendimi për shkarkimin e tij është marrë nga ministrja e re e Infrastrukturës dhe Energjetikës, Belinda Balluku, e cila më herët kishte shkarkuar edhe drejtorin e ARRSH-së, Afrim Qendro në lidhje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.476Z

Rama dhe Balluku çmontojnë kupolën e Damian Gjiknurit

Edi Rama vendosi në mbledhjen e fund-dhjetorit të Asamblesë së PS-së të aplikonte një operacion Fshesa duke shkarkuar 7 nga benjaminët e tij, të cilëve u kishte besuar portofolet më të rëndësishme ministrore për më shumë se 5 vite. Mes tyre emri më i kompromentuar ishte ai i Damian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.226Z

Koha e kinezëve mbaroi, Balluku: Përdhosën portën hyrëse të Shqipërisë!

Ka qenë e ashpër ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku nga Rinasi ku ia ka faturuar të gjithë përgjegjësinë për grabitjen në Rinas, koncesionarit kinez të TIA-s, për të cilët tha se dinë vetëm të hapin parkingje. Sipas Ballukut, të ardhurat dhe taksa për pasagjerë prej 3 e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.540Z

Si do e shkulim atë plehrën, zbulohen SMS e ministres Balluku me deputetin e PS

Përveç debateve në Kuvend, deputetët me njëri-tjetrin shkëmbejnë dhe mesazhe të cilat mundohet ti ruajnë nga kamerat. Këtë herë ministrja e re e Infrastrukturës dhe Energjetikës, Belinda Balluku dhe deputeti i PS, Sadi Vorpsi kanë rënë pre e kamerave dhe u janë zbuluar mesazhet q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.219Z

Grabitja në Rinas, ministrja Balluku: Alarm! Sistemi i sigurisë ka rënë!

Pas grabitjes së bujshme në Rinas, ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku, teksa e konsideron ngjarje të rëndë, thekson se elementët e sigurisë kanë rënë dhe se grabitësit kanë arritur deri në pistën e aeroportit. Nga Berlini ku ndodhet për një vizitë zyrtare, ministrja theks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.406Z

Uragani Balluku shkakton viktimën e radhës, shkarkohet edhe drejtori i

Dorëheqja e kreut të OST-së, Klodian Gradeci dhe shkarkimi i drejtuesit të Autoritetit Rrugor Shqiptar, Afrim Qëndro, të cilët janë marrë në pyetje lidhur me skandalin e tenderave për kompaninë fiktive DH Albania, duket se nuk do të jenë të fundit largime në kuadër të operacionit F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.173Z

Aeroporti i Kukësit/ Përplasje premtimesh Rama-Balluku, 1 vit apo 24 muaj? (VIDEO)

Aeroporti është në një pozicion shumë strategjik sepse mbledh shqiptarët këtej dhe andej kufirit. Do i japë mundësinë çunave të Kukësit të vijnë me shumë pak paund nga Anglia. Parashikohet një fluks prej rreth 300 mijë pasagjerësh në vitin e parë për të shkuar deri në 1 milio

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama