Rezultate te kerkimit per termin: +Ben +Blushi

Total: 5391
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.257Z

Turisti Ben Blushi

Nga Taulant Balla Me vjen mirë që Ben Blushin sot e solli në Elbasan ky proces kaq demokratik. Më vjen mirë që pas më shumë se dy vitesh mungese një deputet vjen në zonë për të vëzhguar procesin dhe pastaj përballet me ata që e kanë votuar. Më vjen keq që edhe sot pamë të nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.034Z

Ben Khomeini Blushi, snajperisti

Nga Kimete Berisha ‘Në vitin 2021, Kryeministri shqiptar do të vritet nga një snajperist karriere në Afganistan’ Snajperisti në fillim është i paguar nga vet Kryeministri që ta kryej atentatin ndaj tij dhe ta plagos sa për të thënë në ‘zog’ të këmbës, aty a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.173Z

Ben Blushi braktis fushatën e PS

Deputeti Ben Blushi thellon hendekun me kryetarin e PS, Edi Rama. "Sot" raporton se Blushi ka braktisur fushatën në qarkun e Elbasanit. Nëse në zgjedhjet e vitit 2013, ai drejtonte fushatën në këtë qark, tani Blushi ka vendosur të mos bëhet pjesë e aksionit të diktuar nga Edi Rama. Asht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.073Z

Ben Blushi: Një urim special kundërshtarëve

Ish-deputeti socialist Ben Blushi në kapërcyell të ndërrimit të viteve ka bërë një urim special për të gjithë kundërshtarët e tij. Ai ka akuzuar kundërshtarët e tij se janë marrë më shumë me njeriun se me idetë. Po citojmë statusin e tij të plotë në facebook: Kam një uri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.911Z

Ben Blushi si demokrat

Nga Alfred Lela Kush mund të ketë patur dyshime se disidenca e Ben Blushit do të pritej ndryshe në Partinë Socialiste? Apo, nëse do të ndërronim krahët dhe me imagjinatë e vendosnim në PD, e cila po me imagjinatë, është në pushtet, cili do të ishte reagimi? Nuk kërkon pra ndonjë r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.036Z

Çka Ben Blushi me Lef Nosin?

Nga Arben Llalla Deputeti Ben Blushi kohëve të fundit nëpër intervista po provokon shumë qytetarët e Elbasani edhe vetveten duke patur parasysh prejardhjen e tij. Të thuash sot që elbasanasit duhet ta tërheqin zvarrë bustin e Lef Nosit, jo vetëm që është çmenduri, por edhe një dek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.271Z

Ben Blushi: LIBRA fitoi përballë KQZ-së

Ben Blushi e ka cilësuar si fitore rrëzimin e pengesës për pjesëmarrjen e partisë së tij në zgjedhjet e qershorit. KQZ tërhiqet para LIBRA. Fitorja e parë për të gjithë ne. Beteja vazhdon, ka komentuar Blushi në profilin e tij në rrjetet sociale.  Ish-deputeti socialist ka theksuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama