Rezultate te kerkimit per termin: +Beogradit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.060Z

Përgjigjja e Beogradit

Serbia ka dhënë përgjigjen e saj për vendosjen e doganierëve dhe policëve në kufij. Përforcoi barrikadat në veri dhe kërkoi që për Jarinjën dhe Bërnjakun të diskutohet në raundin e ardhshëm të dialogut në Bruksel, në fund të shtatorit. Kërkesa u refuzua nga Prishtina. Edita Tah

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.294Z

Dy fytyrat e Beogradit

Analistet e ceshtjeve politike ne Kosove vleresojne se politika e Beogradit zyrtar po vazhdon te jete dyfytyreshe duke u perpjekur te mos i prishe raportet me Brukselin dhe ne anen tjeter ta mbaje nen tension situaten ne veri te Kosoves... Bekim Bislimi Sipas tyre kete e deshmojne edhe deklara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.086Z

Spahiu: Kryeministri zvarranik i Beogradit

Gazeta ShqipKreshnik Spahiu Ua premtoi kosovarëve daljen në det, por ia dha Fazlliçit Gjatë një takimi me pushues nga Kosova në Shëngjin, kryetari i Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu, e konsideroi Kryeministrin Berisha si krokodilin e politikës, që është vënë në shërbim të grekëve d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.574Z

Plani 6 pikësh,ëndërr e Beogradit

Kryeministri i Kosovës Hashim Thaçi ka porositur opinionin vendor dhe ndërkombëtar që t'i harrojë gjashtë pikat e sekretarit të përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara, Ban Ki Moon për dislokimin e EULEX-it në bazë të marrëveshjes së OKB-së dhe Beogradit. "Harroni gjashtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.387Z

Takimi i Beogradit

e Merkure 10 Dhjetor 20141148 am LEONIDHA MRTIRIbrbr   Pas disa ditesh ne Beograd do te zhvillohet takimi i gjashtembedhjete i kryeministrave te Europes Qendrore dhe Lindore me iniciativen e qeverise kineze Kryeministri i Kines Li Keqiang ashtu sikunder eshte  vepruar d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.433Z

Lirohen nga burgu i Beogradit 5 shqiptarë

Shqiptarët e arrestur, foto arkiv Pesë nga tetë shqiptarët e arrestuar ditë më parë në Bujanoc janë liruar sot nga Burgu i Beogradit. Disa prej të arrestuarve shqiptarë që mbaheshin në burgun e Beogradit janë liruar sot dhe nuk dihet nëse do të lirohen edhe tre të arrestuarit shqipt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.208Z

Partizan i Beogradit dëshiron Kuffour

Samuel Kuffour, prej një kohë të gjatë jashtë formacionit titullar të Romës, mund të kalojë në përfundim të sezonit në Beograd. Mbrojtësi 31-vjecar ganez i verdhkuqeve ndiqet nga skuadra serbe Partizani i Beogradit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama