Rezultate te kerkimit per termin: +Berisha +Po

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.644Z

Berisha po iken Po Berishizmi

Zamira Cavo - Besoj janë shumë të pakët ata individë që ende u ka mbetur pak shpresë se Berisha do t’i rifitojë zgjedhjet. Tashmë të gjithë, përfshi dhe vetë zotin Berisha, e kanë më se të qartë se rotacion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.862Z

Berisha: Po falim kartat

Tiranë -Kryeministri Sali Berisha i ka quajtur spekulime primitive pretendimet e Partisë Socialiste për sa i përket procesit të shpërndarjes së kartave të identitetit. Kryeministri Berisha tha se blerja e një malli nuk është taksë dhe se qeveria ka paguar në masën 80-100 për qind të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.123Z

Berisha: Qeveria po rrit çmimet

Ndryshe nga sa Qeveria argumenton rritjen e çmimit të karburantit, ish-Kryeministri Sali Berisha kundërshton me tone të forta kritike, duke deklaruar se kjo masë do të shkaktojë efekt zinxhir në ekononomi. “Nafta nuk është problem tek mjetet e vogla personale. Nafta është cmimi i k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.304Z

Berisha po rrëzon vetveten

Valentina Leskaj Kryetarja e grupit socialist tha se qeveria e zotit Berisha po bie vetvetiu nga perlyerja e saj me trafikun e armeve dhe mafien Kryetarja e grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Valentina Leskaj, ka deklaruar në Kuvend,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.344Z

Berisha: Nuk po shpërblejmë kriminelët

Si një akt të madh njerëzor e konsideroi kryeministri Sali Berisha projektligjin për ish-të përndjekurit politikë. I pranishëm në senacën plenare Berisha u shpreh se me këto amendime deputetët e kuvendit vendosin një standard të ri. Kryeministri i quajti trillime deklaratat se po shpë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.024Z

Rama: Berisha po masakron vendin

Kryetari i PS, Edi Rama ka akuzuar kryeministrin Berisha se po masakron vendin me vendimet e marra ne KRRTRSH per ndertimin e parkut energjitik ne Durres. Ne nje konference per shtyp, Rama ka theksuar se PS do te vazhdoje te kerkoje leximin e votes se 28 qershorit, te cilen sipas tij Ber

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.967Z

Berisha: Rama po pengon integrimin

Kryeministri Sali Berisha ka lëshuar akuza ndaj kreut të PS-së , Edi Rama duke deklaruar se ai po pengon integrimindhe liberalizmimin e vizave me bojkotin e Parlamentit. Sipas kreu të qeverisë Berisha, Rama është bërë pengesë për integrimin me bojkotin e Kuvendit nga ana e opozitës. Ber

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama