Rezultate te kerkimit per termin: +Berisha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.635Z

Kryeministri Berisha takon pilotin James Berisha

TIRANE - Kryeministri Berisha priti sot në një takim, pilotin shqiptaro-amerikan James Berisha, pas kthimit nga Eritrea, ku u burgos gjatë një fluturimi në kuadër të misionit të tij sensibilizues “Të fluturosh për Kosovën”. Kryeminis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.416Z

BERISHA, Sali

  Kryetar i Këshillit të Ministrave të Republikës së Shqipërisë     Lindur me 15 tetor 1944, Sali Berisha u diplomua me rezultate të shkëlqyera në Fakultetin e Mjekësisë, Universiteti i Tiranës në vitin 1967. Ai u specializua në degën kardiologji dhe më pas u emë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.210Z

Socialisti Berisha

Nga Lorenc Vangjeli, MAPO Duhet besuar çfarë thonë politikanët në fushatë? Nëse njeriu që flet është Sali Berisha, përgjigja është e prerë dhe pa dilema: Jo! Në 20 vjet, zoti Berisha është identifikuar si gënjeshtari më i madh politik, i denjë për t´u krahasuar me paraardhës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.655Z

Sali Berisha, i terrorizuar nga Presidenti Berisha

Share Nga Mero Baze Është hera e parë që Sali Berisha pranon publikisht se është njeriu më i padenjë për President të Republikës. Në një intervistë në një televizion të tij dje në mbrëmje, pranoi se kërkesa e shumë miqve të tij që ai të ribëhej presid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.386Z

Berisha zbut tonet

E merkure 11 Prill 2012 2106 Sali Berisha ne BrukselKreu i mazhorances Sali Berisha i cili ndodhet per nje vizite ne Bruksel ka zbutur per here te pare tonet ndaj opozites. Gjate fjales se mbajtur ne takimin me partite popullore evropiane kryeministri Berisha i pyetur lidhur me statusin kandidat te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.638Z

Berisha si Putini apo Putini si Berisha?

Share Nga Roel Korkuti Do të qe jo e udhës, dritëshkurtër e keqndjellëse nëse ngjashmëritë do ti shihja mes dy vendeve e jo mes dy prej despotëve Eurpian të fundit të shekullit të XXI. Rusët po kalojnë përmes një situate të ngjashme me atë që neve na rezerv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.525Z

Berisha Emergjenca paresore

E hene 13 Shkurt 2012 1639 BERISHA NE MBLEDHJE GRUPIKryeministri Sali Berisha ka premtuar te shperndaje per 3 muaj ndihmen ekonomike per te gjithe banoret ne zonat e bllokuara nga debora. Para deputeteve demokrate lideri i maxhorances Berisha duke numeruar rreziqet kryesore qe vijne per shkak

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama