Rezultate te kerkimit per termin: +Berishaaynoaalbr

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.257Z

Berisha Rama ne Shkoder si krimineli ne vendin e krimit

Transmetuar me 16122015 - 1234 Sali Berisha foto arkiv PUBLICITET Tirane 16 dhjetor 2015 NOAal- Ish- Kryeministri Sali Berisha thote se Edi Rama eshte njeriu i mbushur ne deshtime dhe skandalebr br Ai tha se Rama shkoi ne Shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.184Z

Berisha Me Francen sot eshte mbare njerezimi

Transmetuar me 14112015 - 1148 PUBLICITET Tirane 14 nentor 2015 NOAal- Ish-Kryeministri Sali Berisha thote se grupe terroriste me sulmet e tyre barbare pergjaken mbreme Parisin Francen dhe njerezit e lire ne mbare botenbr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.874Z

Berisha publikon pamjet Parku i makinave te baronit te droges Ermal Hoxha FOTO

Transmetuar me 21012015 - 1246 Tirane 21 janar 2015 NOAal- Ish-Kryeminsitri Sali Berisha ka postuar disa fotografi per te cilat thote se i perkasin nipit te diktatorit komunist Enver Hoxha Ermal Hoxha i ndaluar pak dite me pare si i perfshire ne nje rrjet k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.698Z

Berisha Po perzini biznesmenet

Transmetuar me 22092016 - 1213 Tirane 22 shtator 2016 NOAal- Ish- Kryeministri Sali Berisha akuzon qeverine se po debon biznesmenet e huajbr br Duke folur ne seancen e sotme parlamentare pas largimit te biznesmenit te dhunuar Fidi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.096Z

Berisha Ne zyren e Saje qorrit u gjet nje cimke kater dyshimet e tij

Transmetuar me 20052016 - 1309 Tirane 20 maj 2016 NOAal- Ish- Kryeministri Sali Berisha thote se ne zyren e ministrit te Brendshem Saimir Tahiri eshte gjetur nje pergjuesbr br Ne profilin e tij ne Facebook ai shkruan se jane kater

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.400Z

Drejtesia Xhafaj Opozita mban peng reformen bllokim me cdo justifikim

Transmetuar me 23062016 - 1329 Tirane 23 qershor 2016 NOAal- Kryetari i komisionit parlamentar per reformen ne drejtesi Fatmir Xhafaj deklaron se kush do dhe kush nuk do qe te behet reforma ne drejtesi kete gje shqiptaret e kane kuptuarbr br Duke reaguar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.698Z

Berisha Siguria kombetare e kercenuar nga kanabisi radhen e ka opiumi

Transmetuar me 22092016 - 1244 Lajme te lidhuraParlamenti Live Tirane 22 shtator 2016 NOAal- Siguria kombetare eshte me e kercenuar se kurre qe nga kohet e luftes Keshtu tha ish- Kryeministri Sali Berisha duke folur sot ne Kuvend duke

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama