Rezultate te kerkimit per termin: +Berishen

Total: 3867
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.873Z

Ceka zgjedh Berishen

Aleanca Demokratike e Neritan Cekes vendos te hyje ne koalicionin e djathte per zgjedhjet e 28 qershorit. Eshte mbledhur te shtunen asambleja e partise per te marre kete vendim por vete Ceka shpreh parapelqimin e tij per nje marreveshje me Berishen.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.262Z

"Reforma ne Drejtesi, pa Berishen"

Kreu i Partise Socialiste Edi Rama, paralajmeroi se PS nuk do te jape konsensus per Reformen ne Drejtesi. "Ne nuk kemi asnje besim dhe nuk shohim asnje mundesi qe nje reforme e tille te realizohet me Sali Berishen", ka paralajmeruar kreu socialist. Per te cilin, ne rast se per Kodin Zgjedhor, ishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.337Z

Gjinushi: Meta eshte bashkuar me Berishen

Kryetari i Partise Social Demokrate, Skender Gjinushi, ka akuzuar liderin e LSI-se, Ilir Meta, se eshte bashkuar me Berishen dhe nuk ka bere gje tjeter, pervecse ka share te majten dhe liderin e saj, me qellimin e vetem qe e majta te mos i fitoje zgjedhjet e 28 qershorit. "Por loja e Metes me Berish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.508Z

Besiktas kerkon Ertrit Berishen

0 brbr SSSAbrASS brbrBesiktas interesohet per Etrit Berishen Portieri i Kombetares eshte nje nga alternativat per ekipin turk kundershtar i Skenderbeut ne Europa Leaguebrbr brbrMegjithate sipas menaxherit te tij Elver Raca kalimi i tij perjashtohet ne kete merkato pasi portieri tjeter i Lazio Feder

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.273Z

PS: Meta, kamerdare per Berishen

TIRANE - Socialisteve me sa duket u eshte sosur durimi, teksa bejne analizen e akuzave te kreut te Levizjes Socialiste per Integrim, Ilir Meta. Me nje gjuhe te ashper dhe aspak toleruese, kete radhe nuk kane munguar te godasin pikerisht aty ku Meta e ndjen veten me te forte ne sulmin ndaj kreut soci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.754Z

FRD Ndeshkoni Berishen

FRD Ndeshkoni Berishen E premte 29 Mars 2013 1705 FRD Ndeshkoni BerishenKryetari i Frymes se Re Demokratike Bamir Topi gjate nje takimi ne Tepelene ndersa sulmoi kryeministrin Berisha i kerkoi elektoratit te ndeshkoje me vote qeverine e korruptuar Sipas Topit kryeministri shkon ne vilen e tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.340Z

Verona vezhgon Bernard Berishen

0 brbr SSSAbrASS brbrNe orbiten e ekipeve italiane ka perfunduar edhe Bernard Berisha Mediat bejne te ditur se Verona po vezhgon mesfushorin e Skenderbeutbrbr brbrMenaxheri i tij ka pranuar intersimin e skuadres se Serie A per mediat e ketij vendi por duke shtuar se nuk ka patur ende kontakte mes d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama