Rezultate te kerkimit per termin: +Bes

Total: 1484
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.571Z

Premierë: “Besën Besë” Kushtrimit dhe Premtimit (Video)

Kushtrim Dobra në bashkëpunim me këngëtarin, Premtim Ibrahimi kanë publikuar këngën e tyre më të re të titulluar 'Besën Besë'. Ashtu siç ishte paralajmëruar, kënga u pëlqye shumë dhe komentet e para ishin shum&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.365Z

Bes Kallaku zgjedh Shqipërinë

Bes Kallaku zgjedh të vazhdojë edhe një sezon tjetër në emisionin e humorit Portokalli. Ai e ka bërë të ditur këtë lajm me anë të një foto me kolegët e tij në Instagram. Meqë ra llafi. Ju përshëndes nga provat e Portokalli-së. Unë dhe krejt trupa, do vazhdojmë ti përkushtohemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.128Z

Urimi i Bes Kallakut: Të dua më shumë se domatet

Aktori i Portokalli, Bes Kallaku ka bërë një urim për ditëlindjen e të dashurës së tij, Xhensila Myrtezaj pa i harruar notat e humorit. “Sot personi përgjegjës për zbukurimin e ditëve të mia, gjysma ime më e mirë, ka ditëlindjen. Trëndafilim im, ngjyrat e mia, humori im i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.467Z

Sigal Prishtina shkatërron Besën

Sigal Prishtina ka vazhduar me fitore në kuadër të ETC Superligës në basketboll. Bardh e kaltrit, në palestrën “Pallati i Rinisë”, kanë mposhtur Besën, me rezultat 109-66. Sigal Prishtina edhe siç pritej, kaloi më lehtës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.056Z

Luftëtari humbet 2-0 ndaj Besës

GJIROKASTËR - Skuadra e Luftëtarit ka regjistruar humbjen e dytë rradhazi në fushën e saj, duke pësuar dy gola nga skuadra e Besës, luajtur sot në stadiumin Gjirokastra. Luftëtari dhe Besa hodhën në fushën formacionet më të mira,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.369Z

Bes Kallaku thirret tek Ka një mesazh për ty, tregon çfarë është Ija për të

Këtë të javë në Emisionin E Diela Shqiptare ishte i ftuar humoristi Bes Kallaku, të cilit kolegu i tij Erion Isaj i kishte përgatitur një surprizë në rubrikën Ka një Mesazh për Ty, e ku Ardit Gjebrea po ashtu njoftoi se dy aktorët e humorit do të jenë prezantuesit e këtij viti të K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.500Z

Besëlidhja-Luftëtari 1-0, thyen gjirokastritet

/* */ Besëlidhja ndali serinë pozitive të Luftetarit, me lezhjanët që fituan 1-0 me në gol të të realizuar nga Jahaj ne minutën e 7-të, në ndeshjen e vlefshme për javën e 4-t të Kategorisë së Par&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama