Rezultate te kerkimit per termin: +Beshiktashit

Total: 258
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.731Z

Josa: Pa frikë përballë Beshiktashit

Skënderbeu Debutimi në fazën në grupe të Europa League për skuadrën e Skënderbeut nuk e tremb trajnerin Mirel Josa, i cili mendon se ka një grup lojtarësh, të cilët mund të përballojnë trysninë e ndeshjeve të këtij niveli. Edhe pse përballë është një emër i njohur në futboll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.315Z

Europa League/ Skënderbeu luan sot kundër Beshiktashit

Skënderbeu do të luaj sot ndeshjen e pestë në Europa League. Kampionët e Shqipërisë do të kenë përballë ekipin turk të Beshiktashit, ekip të cilin trajneri Mirel Josa e ka cilësuar si më të fortin në grup. Skënderbeu ka tre pikë në fazën e grupeve të Europe League. Korçarët m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.712Z

Incidentet në aeroportin e Beogradit, bllokohen drejtuesit e Beshiktashit

Sfida e nxehtë e UEFA Europa League mes Partizanit të Beogradit dhe Beshiktashit ka prodhuar incidentet e para disa orë përpara përballjes që do të luhet nesër në mbrëmje në Beograd. Në fakt situatat që janë vërejtura s&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.349Z

Video/ Ja goli që Meha i shënoi Beshiktashit

Alban Meha është rikthyer sërish tek goli këtë herë në Kupën e Turqisë. Meha ka arritur të shënoj një gol vërtet të bukur kundër Beshiktashit duke i siguruar Konyasporit kualifikimin për më tej. Meha arriti të realizonte golin e vetëm të takimit me një goditje nga jashtë zone,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.066Z

Braziliani Ronaldo mund të kalojë tek skuadra e Beshiktashit

Stamboll - Sulmuesi brazilian, Ronaldo, mund të nënshkruajë një kontratë me skuadrën turke të Beshiktashit. Lajmin e kanë publikuar sot mediat turke, të cilat njoftojnë se menaxheri i lojtarit, Huan Figer, është takuar me drejtuesit më të lartë të skuadrës së shqiponjave. Ronald

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.797Z

Nxorri tre gishtat në Elbasan, tifozët e Beshiktashit i tregojnë flamurin shqiptar serbit

Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në kampionatin turk. Pak para ndeshjes, tifozët e Beshiktashit kanë ftuar pranë tyre lojtarin serb Tosiç, ndërsa i kanë shpalosur atij flamurin shqiptar. Një ngjarje e mirë për të gjithë shqiptarët, por një surprizë e keqe për lojtarin serb, i cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.456Z

Josa ndez sfidën: E kthejmë në festë ndaj Beshiktashit

Trajneri i Skënderbeut, Mirel Josa, është i kënaqur që skuadra ka marrë tri pikë, edhe pse ka rezerva për lojën. Mirel JosaPër Josën, i rëndësishëm është fakti që skuadra do ta përgatisë e qetë përballjen e parë dhe historike në grupet e Ligës së Europës kundër Beshiktash

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama