Rezultate te kerkimit per termin: +Besnik +Dauti

Total: 214
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.263Z

Gerdeci, ceshtjes i shtohen edhe 13 te pandehur

Ceshtjes se tragjedise se Gerdecit, ku humben jeten 26 persona, i jane shtuar edhe 13 te pandehur te tjere, duke e cuar ne 27 numrin e personave te konsideruar si te pandehur ne kete ceshtje. Lajmin e bejne te ditur burime prane Prokurorise se Pergjithshme, sipas te cilave te pandehurit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.323Z

Tropojë, sherr mes të rinjve, plagoset me thikë në shkollë 19-vjeçari

TROPOJË- Një sherr banal mes një grupi nxënësish ka përfunduar me një të plagosur ditën e sotme në fshatin Tropojë e Vjetër. 19-vjeçari Besnik Kajeli nxënës në shkollën e mesme të fshatit Tropojë e Vjetër është plagosur me thikë nga një tjetër nxënës në ambientete brendsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.371Z

DEKRET PËR LEJIM LËNIEJE TË SHTETËSISË SHQIPTARE NR. 6637.

D E K R E T PËR LEJIM LËNIEJE TË SHTETËSISË SHQIPTARE Në mbështetje të nenit 92, pika “c”, të Kushtetutës, të neneve 15, 19 dhe 20 të ligjit nr. 8389, datë 05.08.1998, “Për shtetësinë shqiptare”, bazuar edhe në propozimin e Ministrit të Brendshëm, D E K R E T O J Ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.007Z

Ende pa konkluzione

Shumica e pikëpyetjeve të Gërdecit ende në fuqi. Dje u mor në pyetje komandanti i armatim-municionit në Komandën e Forcave Ajrore, i cili shpjegoi mënyrën e përzgjedhjes së predhave që shkonin për çmontim TIRANË – Saktësisht 36 ditë pas ngjarjes tragjike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.263Z

"Gërdeci",Prokuroria akuzon edhe 13 ish-zyrtarë të tjerë

Prokuroria e Përgjithshme u komunikon akuzën edhe 13 ish-zyrtarëve të tjerë të ministrisë së Mbrojtjes për çështjen e Gërdecit. Mes tyre janë emra që kanë lidhje me çmimet e municioneve të rënda dhe fishekëve. Gjithashtu akuzat u janë komunikuar edhe atyre që akuzohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.263Z

"Gërdeci",Prokuroria akuzon edhe 13 zyrtarë të tjerë

Prokuroria e Përgjithshme u komunikon akuzën edhe 13 zyrtarëve të tjerë të ministrisë së Mbrojtjes për çështjen e Gërdecit. Mes tyre janë emra që kanë lidhje me çmimet e municioneve të rënda dhe fishekëve. Gjishatu akuzat u janë komunikuar edhe atyre që akuzohen për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.263Z

"Gërdeci",Prokuroria akuza 13 ish-zyrtarëve

Prokuroria e Përgjithshme u komunikon akuzën edhe 13 ish-zyrtarëve të tjerë të ministrisë së Mbrojtjes për çështjen e Gërdecit. Mes tyre janë emra që kanë lidhje me çmimet e municioneve të rënda dhe fishekëve. Gjithashtu akuzat u janë komunikuar edhe atyre që akuzohe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama