Rezultate te kerkimit per termin: +Besnik +Sula

Total: 509
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.572Z

Deputeti Sula, show në “Qemal Stafa”

Një ndeshje më vete kishte edhe në tribunën VIP. E kush tjetër mund të bëhej personazh, përveç deputetit karizmatik të Peqinit, Dashnor Sula. Minutat e para për të ishin të qeta, ashtu si edhe loja. Por kjo zgjati paksa. Sepse, deputeti shpërtheu pak minuta para fundit të pjesës së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.854Z

Vëllai i Besnik Sulkut u vra në Holandë më 17 Prill të këtij viti

Në Rotterdam, qyteti detar i Holandës një tjetër shqiptar është vrarë në një mënyrë të frikshme. Ilirjan Sula, një 33-vjeçar shqiptar është vrarë me një plumb në kokë në Holandë. Policia ende po studion çështjen, por sipas burimeve po hetohet për një vrasje për një implik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.252Z

Berisha akuza Besnik Sulajt: Punëtorët e ARMO-s do paguhen me paratë e kanabisit

Punëtorët e ARMO-s do t'i marrin rrogat kur të shitet kanabisi, sipas ish kryeministrit Sali Berisha që denoncoi në një status në Facebook shitjen e rafinerive tek biznesmeni Besnik Sulaj. Sipas Berishës, edhe vëllai i kryeministrit Edi Rama, Olsi ka bashkëpunuar për blerjen e ARMO-s. Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.026Z

Lushnjë, plumba kamerierit se kërkoi rrogën

Një 31-vjeçar nga Lushnja ka plagosur me pistoletë ish-punëtorin e hotelit të tij. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:00 të ditës së djeshme, në hotelin "Monterei" që ndodhet në rrethrrotullimin e Çermës anës autostradës Lushnjë-Rrogozhinë, pronë e shtetasit Besnik Sula, janë dëg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.295Z

Balla: E turpshme që ish-kryeministri akuzon biznesmenë, e bija i merrte tre mijë euro

Ish-kryeministri: Je mashtrues, je dënuar nga gjykata për shpifje Ndërsa përplasja tjetër e fortë në seancë ka qenë ndërmjet nënkryetarit të grupit të PS-së, Taulant Balla, dhe ish-kryeministrit Sali Berisha. Është e turpshme, historia e sulmeve personale nga Sali Berisha ndaj biznes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.191Z

I kërkon pagen pronarit, i përgjigjet me plumba

LUSHNJË – Ka shkuar për ti kërkuar pagën e fundit pronarit, por ky i fundit i është përgjigjur me plumba. Ngjarja e rëndë ndodhi dje pasdite në mjediset e një hoteli që shtrihet përgjatë autostradës Lushnje-Fier. Burimet zyrtare të policisë së Qarkut të Fierit bëjnë të ditur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.733Z

Skema/ Seks për 100 euro në Bllok, arrestohen 7 persona

Policia e kryeqytetit ka finalizuar operacioni Mustang, duke vënë në pranga 7 shtetas për veprën penale të Shfrytëzimit të prostitucionit dhe Prostitucionit. Si rezultat, janë arrestuar në flagrancë dhe ndaluar shtetasit: Nik Gjonikaj, lindur ne Laç dhe banues në Tiranë, i dënuar më

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama