Rezultate te kerkimit per termin: +Besniku

Total: 451
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.565Z

Donika: “Te Besniku dashurova shkrimtarin”

EKSKLUZIVE/ INTERVISTË ME BASHKËSHORTEN E BESNIK MUSTAFAJT Petrika GROSI Pasi biseduam me të ajo e pranoi kërkesën tonë për të zhvilluar një intervistë (pa asnjë parapërgatitje dhe krejt spontanisht), dhe kështu nisëm pak e nga pak të zbulojmë jetën e Donika Mustafajt, bashkëshort

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.927Z

Besniku prezanton familjen

Besnik Canolli apo 2po2, ditë më parë lansoi edhe videoklipin e këngës së tij të fundit të titulluar “Kom ra n’dashni”, realizim I cili është mirëpritur nga fansat e tij. Pas këtij projekti, Besniku një pjesë t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.323Z

Pas 14 vitesh Besniku bëhet i gjallë për familjen nga Italia

Ora e dorës kishte mbetur si dikur, prapa në kohë. E kishte blerë disa ditë para se të largohej nga shtëpia. Mungonte pulsi i dorës së Besnik Hajdinit për të dëgjuar tiktaket e saj, por që prej datës 31 maj 2008 ora nuk do të jetë më një kujtim. Nëna e Besnik Hajdinit ka folur pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.176Z

Besniku i 2po2 kundër videofest

Reperi nga Kosova 2po2 ka reaguar në instagram përsa i përket "Videofest" që u mbajt mbrëmjen e djeshme në Gjakovë. Besniku është ndër artistët që shpenzon shumë për videoklipe por kjo nuk ka mjaftuar për ti dhë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.269Z

Balkan Insight: Basha, besniku më i madh i Berishës që po drejton opozitën në Shqipëri

Mediat e huaja i kanë kushtuar vëmendje dyshes Basha-Berisha. Balkan Insight shkruan sot se zgjedhjet e vitit 2017 do të jenë vendimtare për Lulzim Bashën, liderin aktual të opozitës dhe  të mbrojturin e ish-kryeministrit Berisha. Megjithëse, shton kjo media, është një faktor ky

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.699Z

Donika Mustafaj: S’jam tradhtuar asnjeherenga Besniku

 ARLINDA CANAJ Janë të dy të dashuruar, të lidhur me njëri tjetrin dhe në festën e argjendë të martesës së tyre  kanë menduar t’i bëjnë surpriza të mrekullueshme njëri-tjetrit. Surpriza që nuk kanë vlera materiale por vetëm ndijore dhe emocionale. Donika ka k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.040Z

Besniku mban fjalën: Edhe nëse fitojmë në tavolinë, do ia jap paratë Kombëtares

Biznesmeni kosovar, Besnik Benz, do ta mbaj fjalën e tij deri në fund, pavarësisht trazirave që ndodhën në ndeshjen Serbi-Shqipëri. Besniku, i cili premtoi 1 milion euro për Kombëtaren shqiptare, do t'i jap ato edhe nëse Shqipëria fiton me rezultat zyrtar, 3:0. Një gjë të tillë, Besn

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama