Rezultate te kerkimit per termin: +Bexhet +Voglin

Total: 2
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.245Z

“Kanosi” prokurorin, policia arreston Bexhet Voglin

06/10/2009  Prokurori: S’më ka kërcënuar njeri. Vogli i irituar me drejtësinë në tërësi 33 vjeçari lihet i lirë. Akuzohet për vdekjen e një 3 vjeçari TIRANE- Policia e Tiranës ka arrestuar në sallën e gjyqit një 33-vjeçar pasi mësohet se ai ka kakanosur prokurorin dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.241Z

Kërcënoi prokurorin pas seancës, bie në pranga

Kërcënon prokurorin pas mbarimit të seancës gjyqësore në ngarkim të tij por është arrestuar nga policia nën akuzën e kanosjes. Bexhet Vogli 33 vjec ishte dënuar nga gjykata e Tiranës me arrest shtëpie, ndërsa vëllai i tij me burgim. TIRANE- Policia e Tiranës, seksioni kundër k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.536Z

Kërcënoi prokurorin me vdekje në gjyq

Kërcënohet me jetë një prokuror i organit të akuzës në kryeqytet gjatë një seance gjyqësore. Prokurori, që sipas policisë është Gjon Kodra, është kanosur seriozisht nga një person i akuzuar për vrasjen aksidentale të një fëmije. Ai ka kërkuar lirimin nga "arrest shtëpie", por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.138Z

Mbysin me kembe femijen

Artan Cena TIRANE - Zenka mes tre burrave i ka marre jeten ne menyre aksidentale, nje femije vetem 3 vjec me inicialet K. S. Ngjarja e rende ka ndodhur dy dite me pare, ne lagjen Shkoze ne periferi te Tiranes. Bexhet dhe Sali Vogli, vellezer, jane vene ne pranga nga policia si autor te kesaj vrasjej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.249Z

Shtyhet seanca, i akuzuari kërcënon prokurorin

Policia arrestoi autorin e kërcënimit që gjykohej në gjendje të lirë për vrasjen aksidentale të një fëmije TIRANË - Familjarët e një të akuzuari për vrasje aksidentale kërcënojnë prokurorin, ndërsa policia ndalon të dyshuarin menjëherë pas kërkesës së Gjykatës. Ngjarj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.634Z

Vëllezërit në gjyq, vranë gabimisht fëmijën 3 vjeç gjatë përleshjes

 TIRANE - Dy persona, vëllezër mes tyre, dërgohen në gjykatë me akuzën se kanë vrarë nga pakujdesia një fëmijë 3-vjeçar gjatë një konflikti të ndodhur disa muaj më parë në kryeqytet. Bexhet e Sali Vogli, janë të pandehur në dosjen penale nr. 1498, e cila është dërg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.332Z

Vdes 3-vjeçari, e shkelën me këmbë tre sherrxhinj

Një fëmijë vetëm tre vjeç ka mbetur i vrarë gjatë një konflikti mes tre vetave, kur është shkelur me këmbë nga dy vëllezër, të cilët po godisnin një person tjetër. Ai ka qenë rastësisht në anë të rrugës kur kanë plasur grushtet dhe askush nuk e ka vënë re më, duke i shkak

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama